Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4-5 éves kapcsolatotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 éves kapcsolatotokban hetente mennyi szex van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos a számításokhoz szükséges adatok hiányában nem tudok messze menő következtetés levonni illetve válaszolni a kérdésre.
2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha együtt élnek, össze vannak házasodva akkor a hét minden napján, naponta akár többször is! :)
2011. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 és fél éve vagyunk együtt, már együtt élünk, de még nem vagyunk házasok, és örülök, ha hetente kétszer van szex...
2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem pontos dolgokra gondoltam hanem úgy kb. Mi a párommal 4 éve vagyunk együtt abból 2 évet lakunk együtt. És egy átlagos héten olyan 6 alkalommal kerül szexre a sor. Párom szerint kevés szerintem meg pont jó.
2011. jún. 7. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párod szexmániás ha ez neki kevés. Gondolom ő a férfi, hacsak nem mindketten azok vagytok:D A "felméréshez" hozzátartozik az is, hogy hány éves ő, illetve te. Én 3 éve vagyok párkapcsolatban, hetente átlagosan 2* szexelünk, de ebben benne van az is, hogy van hogy egy héten csak egyszer sikerült találkozni:/
2011. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok ő pedig 28.
2011. jún. 7. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Júliusban lesz 5 éve, hogy együtt vagyunk

Változó a szexuális életünk!

Átlagosan hetente 4x van szex, de van, hogy 10x :D és ez komoly!!!

2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!