Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribikérdés. Az vagy sem?

Figyelt kérdés
Szerintetek ribanc az a csaj, akinek 21 évesen nincs barátja, de mivel felnőtt nő, akinek szüksége van a szexre ezt egy barátjával teszi meg? Tehát nem mindig más ágyában köt ki, hanem ugyanazzal az egy sráccal, fekszik le, akinek szintén nincs kapcsolata.
2011. jún. 7. 19:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem.
2011. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
ez baráti szex. Nem ribiség:)
2011. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Végülis nagyjából hasonló a helyzet, mint a 'Csak szexre kellesz' című filmben, annyit leszámítva,h beszélgetni is szoktunk :) (olykor órákig csak csevegünk)
2011. jún. 7. 19:42
 4/46 anonim ***** válasza:
49%

Több mint 10 éve elváltam és mivel nem találtam meg a "következő párom", azóta egyszer sem feküdtem le senkivel. Megtehettem volna kismilliószor, de nem, mert én ezt csak szerelemből tudnám "csinálni".


Ha én korosabb pasi létemre ennyi ideig bírtam, akkor te 21 évesen kicsit több önmegtartóztatással is bírhatnál...


Számomra ez még hajmeresztőbb, mintha ribi lennél. Van valami perverzebb benne. Ez az én véleményem és nem akarlak megbántani. Ha neked ennyit ér a szex és a szerelem, akkor nincs mit tenni.

2011. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
55%

"mivel felnőtt nő, akinek szüksége van a szexre"


Ennyi erővel a bankrablás indoklása:


"Mint földön élő családos embernek, természetes ösztön, hogy szükségem van a pénzre, ezért..."

2011. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
71%

A ribanc definiciója: "Saját testi öröm elérése érdekében fekszik össze olyan személyel, aki iránt amúgy nem érez olyan mértékű szeretetet és vonzalmat, hogy elközelezze magát iránta."


Nem akarok tüskét verni beléd, de te pont ezt teszed.

2011. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Már jó ideje élem a szinglik életét, és nincs is kedvem komolyan összejönni valakivel, viszont úgy érzem,h az egészséges élethez szükség van a szexre is, így megteszem. Csak érdekel,h az átlagember ezt mennyire tartja elítélendőnek. Bejövünk a sráccal egymásnak mind testileg, mind lelkileg, de tudjuk,h köztünk nem lehetne úgysem hosszú kapcs. Így ezt csináljuk. Mi ebben a perverz?
2011. jún. 7. 20:03
 8/46 anonim ***** válasza:
94%
hát, babám, sztem itt pár kommentelőnek savanyú a szőlő:D Csináld ha jól esik, én férfi létemre vallom, h pofátlanság az, ha egy pasas, végigkúrálja fél pestet az menő, ha egy nő 1 pasasnál többel fexik le életében az kúva. Hát uraim, ez bizony kettős mérce. Csináld nyugodta, ha a srácot nem bántod meg vele, mások véleményét.... szal érted. 24/F
2011. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

ma 20:03

És az ilyen pasit hogy is hívják?

------

Utolsó, ez tetszik:-D

------

Kérdező: NEM vagy az. Én mikor 19 évesen szingli voltam, én sem akartam nagyon f@szról f@szra járni, volt előtte egy komoly kapcsolatom, akivel barátok maradtunk, hát ha úgy hozta az élet, más téren is segítettünk egymásnak;-P

2011. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
68%

Minden a mércétől függ. A mai standard mércével totál természetes amit csinálsz, majd mindenki ezt teszi. Az már totál más kérdés, hogy az, amit mindenki csinál az helyes vagy nem.


Viszont van ennél sokkal magasabb mérce. Azok, akik képesek a szerint élni, és azon az érzelmi és szellemi szinten mozogni, nos, hát az ő számukra nem egészen helyeslendő amit csináltok.


Az ő "jutalmuk", hogy a szerelmet és az összetartozást olyan szinten élik, élhetik meg, ami számodra esetleg nem fog soha feltárulni - pont abból adódóan, hogy ilyesmikre nyugodt lelkiismerettel képes vagy / képesek vagytok.

2011. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!