Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejönnek a pasiknak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a pasiknak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Múltkor sütöttem egy kissé egyszerű sütit, de nagyon finom volt! Na ebből megkínáltam pár embert és azt mondták, hogy finom! Szerintetek a pasiknak bejön, ha egy lány tud sütni/főzni vagy ez ciki?..

13/L


2011. jún. 7. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

/Homlokracsapás

Óóóó édes istenem...xD

Szerinted?:DD

2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ciki.

húzd le magad a klozetten

2011. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez bejön a pasiknak :)
2011. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, van az a mondás, hogy "A férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út". Na, ezt nem szószerint kell érteni, hanem úgy,hogy szeretik a jó ételeket. Ebből arra lehet következtetni, hogy a sütni, főzni tudó lányokat is kedvelik.:)
2011. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a ciki, ha arra kell gondolnom, hogy "Na emellett is egy életen át ehetném a zacskós levest, meg a chipset kólával".

Brrrrrrrrr........... :)

2011. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze de a legfontosabb hogy gyorsan tudj jó szendvicset csinálni :)
2011. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan, hova jutunk? Manapság már nem alap hogy a lányok szorgoskodnak valamit a konyhában, hanem meg kell kérdezni, hogy ez ciki-e?? Nyugi kérdező nem téged csesztetlek, csak hihetetlen...lassan tényleg egy kincsnek számít majd az olyan nő aki kaját rak az asztalra. Én nem mondom hogy mindig amikor fáradt is 8 fogásos vacsora kell, de azért nehogy már a végén az legyen hogy a férfi főzőcskézik a nő meg csavarhúzót ragad..
2011. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, hozzátenném ehhez hogy a mai fiúk nagy részének alapvető férfias dolgok megtétele is nehezére esik, szóval ezen a téren sem jobb a helyzet. Engem pl nőként kiábrándítana ha lenne egy barátom és ha otthon elromlana valami egyből telefont rántana a szerelőért. Ugyanígy, férfiként kiábrándít ha egy nő szinte semmi jót nem tud sütni-főzni..
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!