Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy bejövök e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy bejövök e neki?

Figyelt kérdés
VVan egy fiu, aki tetszik nekiem, csak az a baj, hogy nem tudom, hogy én tetszek e neki...Soha nem szól hozzám, a barátnőmmel(barátnőimmel) meg állandóan beszélget, jópofizik...A barátnőm azt mondja, hogy tetszek neki, mert egyszer beszélt vele, és azt mondta, hogy helyes vagyok...de ez szerintem még nem jelenti azt, hogy tetszek neki...Hogy tudnám kideríteni, hogy minél kevésbé legyen ciki, és ne higgyék azt, hogy bele vagyok esve...Azért nem szeretném, mert ha mondjuk kiderül, hogy nemtetszek neki, akor nem akarok 1 lenni az 5-10 lányból aki bele van esve...Mert én csak akkor leszek szerelmes belé, ha ő is belém...Hogy tudhatnám meg, hogy tetszem e neki?
2011. jún. 8. 15:03
 1/2 lili02143 ***** válasza:
amikor a barátnöidel beszélget menj oda hozájuk te is és próbálj minéltöbbet a társasában lenni . ha a bertnödnek azt mondta hogy bejösz neki a kkor valószínüleg igy is van csak az gondolja (mivel nem beszélsz vele ) hogy nicsen nálad eséje. kicsit flörtölj vele és a barátnöiddel hívjátok el közös programokra és biztos feltűnik neki hogy milyen jó fej vagy. kérd meg a barát nöidet hogy segitsenek neked pl : ha moziba mentek akkor ti üljetek egymás mellet vagy ha valami okból a töbi barátnöd együt meg el vécége akkor ketesben maratsz vele..........
2011. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csak az a baj, hogy már vége a sulinak, és azon kivül nem fogok találkozni vele, és lehet, hogy nyáron más fog tetszeni neki...
2011. jún. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!