Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy "különc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy "különc fiúval"?

Figyelt kérdés

Szóval, úgy érzem nem egyszer, hogy bejövök a lánynak, de kicsit szégyen lenne velem összejönni, mert különcnek tartanak.

Eléggé félénk és csöndes vagyok, és nem egyszer van úgy, hogy élőben, egy épkézláb választ tudnék adni.

Nem egyszer van az, hogy annyira zavarba vagyok, makogok és hadarok, egyszerűen nem tudom magam "elengedni".

Fiúk srácok, soha nem vesznek be, fociba vagy hasonló, mindig engem választanak utoljára. :(( Házibulikat, vagy haverokkal való közös foci, sörözés, gyúrást, csajozást, már meg sem merem említeni.

Nem kicsit rosszul esik nekem, hogy én mindig kivagyok zárva, gondolom ezt más lány is "megérzi". :((((

Szerintem a külsőmmel nem lehet nagy gond, 180 cm magas vagyok, szemüveges, kék szemű és sötét barna hajú.

16F


2011. jún. 8. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jajj tök cuki vagy! Igen járnék ilyen fiúval! :D
2011. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
nem külünc vagy hanem tapasztalatlan
2011. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Smartguy86 ***** válasza:
Nem muszáj ám megvárni, amíg valakik "bevesznek". Te is éppen annyira tudsz barátkozni, mint ők. Ha nincs magaddal semmi bajod, akkor miért nem lépsz? Legyél határozottabb!
2011. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Találd meg a saját stílusod és dobd be magad. Keress vicceket neten ha máshogy nemmegy nézz meg 1-2 arnold schwarzenegger filmet xD kezd kicsiben 1-2 embernél vágódj be majd utána a többi :D
2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Nekem ilyen volt az első barátom. Postaládánkba tett egy levelet meg egy szál rózsát, úgy hívott randira, mert szóban nem merte. Meg ha mentünk társaságba együtt (az én haverjaimmal, mert neki nem volt baráti köre, úgymond, csak egy-két barátja), akkor ő nehezen oldódott, én meg hát, legyünk őszinték, elég nagyhangú vagyok, de ez nem volt sose gáz. Aztán mikor szakítottunk, ott maradt abban a baráti körben. Aranyos srác, most is barátok vagyunk, neki már felesége is van (aki nem én vagyok :D). Szal hajrá és sok szerencsét. :)
2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Heló


Én is tök ilyen voltam gimiben. Engem már kifejezetten piszkáltak is. A suli lúzerje voltam. Viszont most egy nagyon menő egyetemre járok, jól érzem magam és sok mindennel elégedett vagyok. A gimis nagymenőket meg csak ilyen kevésbé rangos sulikba vagy inkább fősulikba vették fel, ha felvették egyáltalán. Van aki már dolgozik közülük, pusztán érettségivel. Nemtom meddig bírják így, de nem érdekel. Szal változtak a dolgok. Örülök, hogy nem tartoztam közéjük. A vége felé már én se szerettem őket

20f

2011. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

deja vu

emlékszer ezekre az időkre, amikor én is ilyen helyzetben voltam. barátnőröl nem is álmodoztam, mert barátaim se voltak. fociban is mindig engem választottak utoljára, tehát mindenből ki voltam zárva. iszonyúan rosz érzés volt h engem mindenből kihagytak, de én meg állandóan hallottam h "milyen jó party volt ez meg az..." stb. végül elballagtam, és jött a középsuli. sajnos nem voltam hozzászokva h társaságban legyek, ezért az első félév nehezen indult. a leghátsó padban ültem egyedül. lányokhoz hozzá se tudtam szólni, mert egyszerűen nem tudtam h mit mondjak. fiúkkal se nagyon beszéltem. de ahogy telt az idő, egyre többet beszéltem a srácokkal, sorozatokról, meg filmekről :) végül úgymond "összehaverkodtam" velük. de még itt középsuliban is én voltam az utolsó... az első két évbe engem se hívtak sehova, csak hétfő reggelenként hallgattam, ahogy mondogatják h "de jó volt piásan ezt, meg azt csinálni". vágtam a jófej arcot, pedig az igazat megvallva iszonyúan rosszul esett. aztán ahogy telt az idő , a legtöbb fiút az osztályból kirúgták, vagy lebukott, vagy csak egyszerűen elment. az úgymond bandából maradtunk olyan 3-an. aztán itt meg jött a kocka időszak ilyenkor meg arról szóltak a hétfő reggelek, hogy hú de jó online partit nyomtunk stb. persze a legtöbb esetben ebből is ki voltam hagyva... aztán ennek is vége lett, és most itt vagyunk 4. év végén, és egész jó haverságban vagyunk, szoktunk menni úszni, meg sörözni meg ilyenek. barátnőm ugyan nincs, és sztem nem is nagyon lesz, de legalább már nem vagyok egyedül :D


ha barátnőt szeretnél elsősorban akk sztem a lányokkal próbálj meg haverkodni, és idővel népszerűbb leszel a körükben :D

2011. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

15:42!

Majd lesz barátnőd is! :)

20/L

2011. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
15:42-nek mondom, meg neked is, hogy lányokkal is barátkozzál persze, de ha csajt akarsz, akkor nem ez a jó út szerintem. Akkor haver leszel nekik és onnan nem lesz csajod. Legalábbis általában ez van.
2011. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De én nem akarok lányok barátja lenni.

Ez olyan lenne, mint ha anyuci háta mögé szeretnék bújni.

Engem is piszkálnak, most is, de általánosban is.

Egyszerűen rossz érzés. :((

NEm egyszer van, hogy poénből odahívnak, és nem, hogy inkább röhögnek, hanem az a félkomoly csalódott arc van, hogy egy rakás szerencsétlen vagyok, akit még kiröhögni se érdemes.

Elég nagy kocka vagyok, de már unom. Már nem egy tanár, hozzávágta a fejemhez, mekkora kocka vagyok, pedig ezzel nem is szoktam "feszíteni".

2011. jún. 8. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!