Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok ha az osztályban ezt csinálná nektek egy fiú?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Van az osztályban két lány. Tegyük fel, hogy az egyik lány neve Anna a másik pedig Adél.

Rólam annyit kell tudni, hogy egy elég félnék is visszahúzódó srác vagyok.

Anna Adél előtt kérdezte tőlem, hogy miért vagyok ilyen félénk, merjek szólni a lányokhoz meg egyáltalán miért vagyok ilyen.

Aztán másnap Adél megkérdezi tőlem a semmiből, hogy miújság velem? Sima beszélgetés volt.

Megint másnap Anna kérdezi tőlem, melyik lány tetszik az osztályból, és legelőször Adélről kérdezett, hogy tetszik-e, aztán utána egy csomó lánynevet sorolt ugyanúgy megkérdezte, hogy tetszik-e nekem.

De mért pont Adél nevét kérdezte legelőször?

Kiszeretném deríteni, hogy tetszem-e Adélnak.

Én arra gondoltam, amikor bemegyünk az osztályba, és finoman a kézfejemmel megérinteném a vállát.

A lányok szerintem észreveszik az ilyen jeleket és akkor kiderülne.


16F


2011. jún. 9. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tetszel Adélnak. Ennyi. Hívd el valahová és vigyél neki ajándékot a randira.
2011. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azért, mert az adél előbb van a névsorban, mint az anna
2011. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek kérem szépen kitalált nevek.
2011. jún. 9. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez egy jel hogy tetszel Adélnek ,de neked kéne lépned ha bejön neked ő ,mert te vagy a férfi. Nem kell rögtön in medias res ,mert abból jó kapcsolat sose jön ki ,hanem csak szépen fokozatosan. Önmagadat add mert abból baj nem lehet és fő az önbizalom

18/F

2011. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki :)

Ha elég bátor vagy, hívd el sétálni/beszélgetni vagy ami az eszedbe jut :D

2011. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én arra gondoltam, amikor bemegyünk az osztályba, és finoman a kézfejemmel megérinteném a vállát."


Fiú vagy wazze azért ennél egyértelműbb dolgokra legyél már képes :D Nem kell fosni

18/F

2011. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kicsit parázok a helyzettől ennyi.


Mondjatok már valami jó tippet, ha esetleg nem jönnék be neki, akkor ne legyen annyira gáz az egész.

2011. jún. 9. 16:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy kérdezd, hogy lenne-e kedve hozzá. Nem úgy, hogy te mindenáron akarod, és úgy nem olyan ciki, ha nemet mond.
2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom elhívni randira :/


Ha bejövök neki, akkor nem mindegy? :(((


Nem akarok hazakísérni, mert az olyan lenne számára mint ha a nyakába másznék és minden áron akarnám.

2011. jún. 9. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Taktikázzál csak, úgy még akkor is el fogod b@szni az egészet, ha most még tetszel is neki.
2011. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!