Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 4 tesztet és mindegyik szerint terhes vagyok.Nagyon félek elmondani a barátomnak mert nem repesne az örömtől.2 éve élünk együtt de szerintem ő még nincs erre felkészülve.Rettegek attól ha elmondom neki akkor elhagy.Mert elvetetni biztos nem fogom.(Legalábbis nagyon nem hajlok rá)Ő még élvezni akarja az életét,bulizni szórakozni akar,nem hiányzik a nyakára egy gyerek.Viszont ez az ő gyereke is szóval valahogy elkéne neki mondanom....Csak nem tudom hogy állítsam be neki.
2011. jún. 10. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, mindenképpen mondd el neki... Egy szexuális életet élő férfinak FEL KELL VÁLLALNIA az esetleges "következményt".


Ha ezért elhagy téged, soha nem szeretett igazán, és egy undorító mocskos féreg... Jobb is lesz neked nélküle...

Sok sikert, a leendő babához is :)

2011. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyébként?
2011. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Simán közöld vele , hogy terhes vagy... de nem valószínű hogy a gyerek miatt elhagy
2011. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha ez miatt elhagyna, akkor sosem szeretett téged igazán, erre gondolj. Meg amúgy is, ketten vagytok a felelősek azért, ha terhes leszek, nemcsak te. Azt meg, hogy hogyan mondd el, hát őszintén. Leülsz vele, és elmondod, és elmondod azt is, hogy te hogyan állsz hozzá.
2011. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%

valahogy hozd szóba a baba témát (akár nézzetek meg egy ilyen filmet) és kérdezd meg a véleményét. ha látja rajtad, h elszomorodtál (mert úgy válaszolt, ami neked nem tetszett), akkor biztosan rákérdez, h miért. mond el neki őszintén, ne hazudj! tudnia kell róla.

az elsőnek meg teljes mértékben igaza van!

2011. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nincs értelme titkolózni, taktikázni. Ezt ketten hoztátok össze, a felelősségen és a következményein is osztozkodnotok kell. Állj elé és mond el, mi van és mit szeretnél. Ha szeret, nem hagy cserben. De közösen döntsetek.
2011. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nehéz szavakba önteni.... egyszerűbb, ha egy nyugodt percben leülsz mellé, és eléteszed a négy pozitív tesztet.


Lehet, hogy ő is örülni fog neki, még ne írd le az egészet, meg hogy el fog hagyni...

A szex erre szolgál, szaporodásra. Csak véletlen, hogy az ember meg feltalálta a fogamzásgátlást, és élvezetből csinálja.


Ez van.


Az első döbbenet után még jó is kisülhet belőle.

Hidd el, a férfiaknak/fiúknak/pasiknak is könnyebb ám azt mondani, hogy nem kell(ene ha lenne) gyerek, mint látni, hogy apa lesz, és azt mondani, hogy öld meg.

Én szurkolok neked!!

2011. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok????????
2011. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De tudom hogy nem kellenék neki.Ő nem az a fajta,ismerem őt.Az a filmes dolog jól hangzik,lehet hogy azt vetem be.Kíváncsi vagyok mit fog hozzá szólni.
2011. jún. 10. 16:24
 10/30 A kérdező kommentje:
én 24 ő 28
2011. jún. 10. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!