Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 4 kor elment a haverjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 4 kor elment a haverjához, halottam is telefonba a hangját, azt mondta 9 kor hogy két óeán belül itt lesz, éjjel egy van és még fel se hivott h bocs kések, most akkor miért nem hív? Mért nem jön?

Figyelt kérdés
elmentem, ki vannak kapcsolva és kaputelefont se veszik fel, 20 percre van tőlem
2011. jún. 11. 00:58
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

azért 4 kor ment hat helyett hogy előbb végezzen, azt mondta két három óra, akkor 9 után keresett hogy hamarosan jön, max 10 fél 11 körül, most már két óra is eltelt azóta pluszba, de fel sem hivott, mondta h merülni fog telefonja, de akkor mért nem hív a haverja telójáról, vagy mért nem jön haza időbe mikor megigérte


arra is gondoltam, mi van ha lemerült, és az sms ben nem tudja megnézni a kapukódot, feljelezni meg nem akar, ezért inkább elment haza, de ha elmegy haza, akkor lenne annyi benne, hogy feltölti a telefonját és bekapcsolja, és egyből hív h bocsi de hazajöttem

2011. jún. 11. 01:00
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs,de mi ezt honnan tudjuk??
2011. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
talált egy őzikét az útszélén amit felcsinált aztán most a szülészeten várakozik, remélem segítettem.
2011. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 szamóca.. ***** válasza:
60%
szerintem szarvas volt. ha őz lenne min kéne vitatkoznia?!
2011. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 napietus ***** válasza:
93%
nem tudom. de mit mászkálsz utána, eszeden vagy??? feküdj le, aludj, majd holnap megbeszélitek.
2011. jún. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
54%
Szerintem meg elrabolták az UFO-k
2011. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Olyan, mintha az anyja lennél :D

Én ezen tuti nem problémáznék. Majd látod holnap, mit akarsz már éjjel egykor (azon kívül, hogy levágsz egy hisztit - szerintem feleslegesen).


20/L

2011. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem hagyod békén? Szerintem is olyan mintha az anyja lennél,feküdj le aludni és majd holnap megbeszélitek. Szerintem el se mond neki hogy utánajárkálták,mert ha mindig ezt csinálod és így is folytatod egy idő után elege lesz belőle és ott hagy! Anyja már van egy nem kell neki kettő!
2011. jún. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

Én az előbb találkoztam vele.

Az állatorvosi ambulancián volt,mert elütött egy pingvint.

Szerencsére adott neki mesterséges lélegeztetést szájból-csőrbe,uh megúszta a madár,de vele maradt a kórházban,hogy biztosan megússza-e szegényke.

Most már siet haza.

2011. jún. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, velem volt eddig, sajnalom hogy ien sokáig feltartottam a pasidat, nemhiszed el mitörtént:

éppen setaltunk az utcán erre becsapodott elén egy meteorit, valami sugárfertőzést kaphatott (ő volt közelebb hozzá) mert átalakult Godzillává és lerombolta a fél várost :( szerencsére már jobban van és hazament. XD


Na de most komolyan: Hagyad szerencsétlen fiút, nekem volt ien barátnőm és elegem lett belőle ha elmentem haverokkal szorakozni, allandoan követelözött hogy jelentkezzek, nemhagyott nyugodtan. Ráfog unni higgy nekem.

2011. jún. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!