Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma egy párkapcsolatban, ha okos a lány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a pasik többsége inkább butább csajjal létesít kapcsolatot, de miért van ez így? Ez nem igazság! nem mindeg nő hülye! Én sem vagyok az...néha úgy érzem, ez inkább hátrány, mint előny :S
2011. jún. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
79%

Hát akkor rossz férfiakkal találkoztál. Párom imádja, hogy okos vagyok és elfogad tőlem tanácsokat, ami pl. az én szakterületem.

Korábbi kapcsolataimban is az volt jellemző, hogy elvárták hogy érdemi kommunikáció is legyen köztünk. És egyik exem és jelenlegi páromnak se kellene buta nő.

És külön dícséret számomra, ha megjegyzik hogy "Okos és gyönyörű"

Szerintem csak rossz tapasztalataid voltak, de nem minden férfi ilyen, sőt...

2011. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
62%
Azok a pasik annyira buták,és egoisták hogy nem tudnák elviselni, ha barátnőjük többet tudna tőlük, és azért keresnek butákat, hogy ne érezzék magukat olyan hülyén a társaságban. szerintem
2011. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
79%

Most lehet hogy ez nem fog tetszeni, de én még olyan férfiaval nem találkoztam aki azt mondta volna hogy neki túl okos egy lány azért nem tetszik.


Mégis honnan érzed hogy emiatt nincsen kapcsolatod?

Mert sok oka lehet, és talán magadba kéne nézned hogy mit rontasz el, elvégre ha neked nincs kapcsolatod akkor miért abban miért a pasik a hibásak?

2011. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy a pasik többsége inkább butább csajjal létesít kapcsolatot, de miért van ez így?"


Hát akkor neked is előnyöd van a pasiknál, mert ekkora előítéletes baromságot régen olvastam...

2011. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez úgy lenne ahogy mondod, akkor Férfi létemre nem szenvednék a párkapcsolat hiányában.

Nagyon sajnos, hogy a Nök szépségével ész nem mindig párosul, tisztelet a kivételnek, mert nincs attól kiábrándítóbb, ha egy Nö buta.

2011. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
58%

18:13


A nők nagy része meg elvárja a férfiaktól hogy ne legyen butább nála, lehessen rá felnézni. Attól hogy a férfi okosabb, tapasztaltabb valamiben, többet tud mint a nő még nem következik az hogy a nő hülye vagy butább.


Bár aki okos annak ezt magyarázni se kell mert magától értetődő.

2011. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
24%
Hát okoska hölgyeim nem ilyen egyszerű ám a dolog. Nem féltékenység, meg egoizmus, csak pl nekem is volt tanult barátnőm, és ő full lányos családban nőtt fel, megkaptak nagyjából amit akartak, de nem voltak gazdagok, és ha már egy picit is azt érezte, ogy "irányítani akarom" akkor nem engedte, márpedig szerintem a férfi hordja a nadrágot. És nem csicskáztattam meg semmi, csak próbáltam utalni arra, hogy már nem anyu és apu pici lánya, hanem egy párkapcsoltban levő nő. és amúgy főiskolán ismerkedtünk meg, szóval nincs mit irigykednem, annyi, hogy ő nyelvtanárnak tanult ennyi. De ne sarkítsuk le hölgyeim ilyen egyszerűre a dolgokat. :P
2011. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
44%
mert a buta, naiv csajokat jobban ki lehet használni (tisztelet a kivételnek)
2011. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek
2011. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

másrészről pedig a magukat okosnak tartó lányok nagyon fenn hordják az orrukat, nekik senki sem parancsolhat, öntudatosak, kompromisszumra képtelenek nagyrészt.

A szemünkben az ilyen lányok a buták


Az intelligencia számít, azt meg nem diplomák száma mutatja

2011. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!