Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ha szóváten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ha szóvátenném hisztisnek tűnnék?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy hisztis barátnő lenni, de idegesít barátom viselkedése.

Gondol egyet és csak ugy elmegy haverjaihoz, vagy ide-oda. Néha azt sem tudom hol jár, vagyis tudom mert utólag beszámol róla. De én mindig előre közlöm, hogy hova megyek kivel.

Elmegy kocsikázni. De engem nem visz magával, vagy azt se értem, hogy akkor már miért nem hozzám jön.

Ilyenkor azt szokta mondani, csak kimozdul kicsit és egyedül akar lenni.

Ezek szerint nem akar velem lenni? Nem vagyok az a tapadós barátnő és nem az van hogy minden időnket együtt töltjük, csak tudni szeretném épp hol jár.

Ez olyan nagy kérés?

Amit még nem szeretek benne, hogy kiszámíthatatlan, nem szeret előre tervezni teljesen spontán cselekedetei vannak. Délután még azt mondja nem megy bulizni, estére megjön a kedve és megy. Én meg ülök itthon a szobámba egyedül.

Mit gondoltok?


2011. jún. 11. 21:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
Jó kis barátod van mitnemondjak...
2011. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Hogy egy hisztis pics* vagy, jól gondolod.
2011. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen,annak tűnnél.
2011. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom,hogy a barátodnak minden más program fontosabb,mint te,vagy a veled való szórakozás.Az enyém is ilyen volt,ezért is lett vége,mert nem volt hajlandó megváltozni.Mindene volt a haverok,a buli,a szórakozás.

Beszélj vele erröl,és mond meg neki,hogy ha nem fog változtatni akkor mehet örökre el.Hátha ez segit.

2011. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Attól még, hogy nem mondod neki, tényleg egy hisztis p.csa vagy. Normális embernek ilyen meg sem fordul a fejébén. Miért akarok korlátozni? Miért kell minden egyes lépéséről beszámolnia? Gondolom már az anyjának se számol be, nem értem, hogy egy vele egy idős (vagy fiatalabb) csajnak miért kéne... Ne akard birtokolni menj el te is barátnőzni.
2011. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
néma gyereknek...
2011. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyedül akar néha lenni, az nem fura, mindenkinek van rá igénye, csak nem egyforma mértékben. Gondolom ő kocsikázás közben tud kikapcsolódni, és valószínűleg ezeknek nincs is konkrét célja, csak közben tud gondolkozni.

A többi viszont nekem fura. Nálunk valamiért egyértelmű, h a másiknak elmeséljük, h mit fogunk csinálni másnap, vagy milyen programokat tervezünk a következő hétre (akár együtt, akár külön- külön). És én szeretem ezeket előre tudni, pont azért, amit te is írtál, h ha a párom elmegy a barátaival, akkor arra az időre én is tudjak magamnak programot szervezni. Igaz, mi minden nap találkozunk, és a hétvégéken gyakorlatilag együtt vagyunk 24/24.

Szóval hisztizni ne hisztizz, de egyszer egy jobb pillanatában kérd meg, h ha tervez valamit ossza meg veled is, pont azért, hogy te is úgy tudd beosztani a programjaidat, hogy a kettő ne ütközzön.

2011. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21.50 vagyok. ja, és az, h a másik elmondja neked, h mit fog csinálni este, az nem korlátozás, hiszen nem azt mondod, h ne találkozz a haverjaiddal, inkább légy velem. Meg nem arról van szó, h minden lépéséről számoljon be, csak a főbb dolgokról.
2011. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne mindenről előre tudnod? Naplót ne írjon neked, amiben minden percét megtervezi? Azzal, h kötöd, meg beszámoltatod, szerintem nagyon hamar szakítani fog - jogosan.


Nehogy már ne legyen önálló élete. Könyörgöm, a világ leghülyébb felfogása, h mindenről előre tudni kéne, meg mindent előre megtervezni. Nem, fiatalok vagytok, éljen a spontaneitás!

2011. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

most nem értem minek kell idejönni és fikázni a kérdezőt, úgy utálom az ilyen neveletlen, bunkó embereket,mint néhány válaszoló itt.

nem vagy hisztis p*csa,( különben is a q*rva anyádnak mondj ilyet, aki nem nevelt meg ) egyszerűen csak nő. biztonságot szeretnél, te előre tervezel, szeretsz mindent átlátni, ezzel semmi gond sincs. egy ilyen férfi való hozzád, aki ezt tiszteletben tudja tartani. az exbarátommal pont ugyanez volt a problémánk, hogy kiszámíthatatlan és spontán volt, hiába kérleltem,hogy akkor osszuk be,hogy mikor találkozunk vagy nem találkozunk, mert akkor szeretném úgy alakítani a programjaimat. emberek vagyunk, gondolkodunk, tervezünk. nem bírta ezt csinálni, sztem így utólag visszagondolva akkor kezdte ezt el csinálni,mikor már nem szeretett annyira...

ha megkéred,hogy próbáljon meg változtatni rajta és nem változik, akkor próbálj meg te lazítani a dolgon, ha nem megy akkor véget kell vetni a dolognak, mielőtt felőrli az idegeidet és már csak veszekedni fogtok.

tudom,hogy nehéz lazulni, egyszerűen néha úgy érzem,hogy a pasiknak az ég világon semmi dolguk nincs és csak úgy beleélnek a napokba, semmit nem terveznek majd jön magától, meg majd megoldódik...

na én ezt nem bírtam tovább..

2011. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!