Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megkérdezhetem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezhetem? (kisregény)

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a barátommal, ami annyi jelet, hogy (jó esetben) 2-3 napot, - majdem minden pénteket és hétvégét- együtt tudunk tölteni. Ha jobban belegondolok, már régen is voltak fura kijelentései, amiket nem nagyon tudtam mire vélni, de csak mostanában kezdett aggasztani a dolog. Egyik alkalommal egy szórakozóhelyen voltunk, és ő röhögve mesélte, hogy a mellettünk ülő lány az egyik haverjának a szeretője..Aztán ahogy telt az idő, még 1-2 lányra rámutatott, és mindegyik csaj valamelyik haverjának a szeretője, vagy éppen megcsalt barátnője volt. Tudom, hogy a fiúk tolerálják egymás erkölcsileg megkérdőjelezhető cselekedeteit, de én elbizonytalanodtam, és úgy éreztem, ha ezt ilyen lazán és jókedvűen kezeli, akkor nála is simán belefér egy 2. csaj.A másik , ami bántott: éppen megjegyezte msn-en, hogy nem tudja, mi van vele, de mostanában a szokásosnál sokkal kanosabb..És hogy sokszor a fiúknál a szex nem élvezet, hanem kényszer..amiből én arra következtettem, hogy ha esetle megcsalna, nyugodtan hivatkozhat arra, hogy hatalmas nyomás van rajta, és én lányként ezt nem érezhetem ár kellőképpen. (persze ez le van egyszerűsítve, de ez volt a lényeg). Normális a férfiak részéről ez az elmélet, szóval belefér egy párkapcsolatba?..és attól, hogy ezt mondja, lehet, hogy esze ágában sem lenne ténylegesen megtenni? Fél éve vagyunk együtt, de nem beszélgettünk még arról, hogy melyikünk mennyire volt hűséges az eddigi kapcsolatai során, és hogy viszonyul az esetleges ’kilengésekhez’. Kérdésem lényege: jogos lenne, ha FINOMAN megkérdezném, hogy gondolkodik erről, és eddig mennyire sikerült ellenállnia az esetleges kísértéseknek?
2011. jún. 12. 09:07
 1/2 A kérdező kommentje:
na, kár volt kiírni ezt a 'kisregény' jelzőt:D írjatok kérlek! nemsokára indulnom kell hozzá..
2011. jún. 12. 10:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kérdezd meg ha NAGYON bizonytalan vagy, de ha nem látsz rajta olyan "jeleket" amik arra utalnának h meg is csal akkor ne kérdezd. De a hűségről elbeszélgethetnétek :) csak az előző kapcsolatairól és akkor próbáld át terelni a témát a hűségre és aztán arra h te mennyire szereted stb. :) sok sikert!
2011. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!