Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerelmi háromszög.

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy van egy lány, akit nagyon régóta ismerek, ő az amit egy nőben keresek, egyszerűen nincs benne olyan amit ne imádnék.

Hihetetlenül vonzónak találom, aminek párját nem találtam még és a belső tulajdonságai is olyanok amilyenre vágyok.(nem, nem Miss Európa szépe, egyszerűen csak az én ízlésemnek 100%-ban passzol)

Voltam vele meg a barátnőivel bulizni, és úgy alakult, hogy összejöttem az egyikükkel, aki viszont engem imád, de nagyon. Jól érzem vele magam, meg minden, de hogy is mondjam...

Ő soha nem lesz az első helyen a szívemben, mert az már foglalt.(tudom ez elég kegyetlenül hangzik, én meg egy paraszt vagyok emiatt)

Ha ezt elmondanám neki, akkor magába zuhanna és én is szarul lennék emiatt, ráadásul a régi ismerős lánnyal is megromlana a kapcsolatunk emiatt, ergo senkinek se származna belőle előnye.

Nem tudom mit kéne tennem, igazából itt sem hiszem, hogy választ kapok, de jól esett kiadni magamból, és kíváncsi lennék mások vé0leményére.


Kösz, hogy végigolvastad ezt a baromi hosszú nyavalygást! Respekt!


2011. jún. 14. 16:56
 1/3 anonim válasza:

A jövőre nézve: el kellene kerülnöd az ilyen helyzeteket. Feltehetően mindenki tud példát mondani a saját életéből (én a "nagy Ő" egyik közeli rokonával kerültem ilyen helyzetbe - életem legmegalázóbb órája volt, amikor felelősségre vontak emiatt), de nem ez volt a kérdésed.


Lehet, hogy Te önnön érzésedbe vagy szerelmes, nem is a 100%-s nőbe? Ha komolyan gondoltad volna a dolgot, akkor nem foglalkoztál volna a barátnővel.

Nekem az a legfőbb tapasztalatom, hogy nem lehet hazudozással hosszú távon nyugodtan élni.

2011. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy kevés értelmes választ fogsz kapni és sajnos sokan fognak fikázni, hogy miért bántod azt a lányt, aki veled van és milyen paraszt vagy stb...


Én most ettől megkíméllek, és azt tanácsolom, hogy


1. akármennyire is összetöröd a barátnőd szívét, az lesz a legtisztább és a legjobb, ha összeszeded magad és bevallod, hogy nem vagy szerelmes belé. Hogy ne törd le teljesen az önbizalmát, talán azt nem is kellene elmondanod, egyenlőre, hogy egy másik lány miatt szakítotok, úgyis látni fogja, ha összejössz az illető lánnyal.


2. Gondold át, hogy tényleg tetszik/szereted-e azt a lányt, illetve ismered-e annyira, hogy tudod, hosszú távon jó lesz vele lenni és ebben az esetben jön az 1-es megoldás


3. kilépsz ebből az egészből és keresel egy harmadik lányt :) de gondolom ez kevésbé valószínű


szóval a lényeg, hogy tisztázd a kapcsolatodat a barátnőddel, mert ezzel most őt bántod meg a legjobban.

2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az oldalon lévők 70%-a csökkent agyi kapacitással rendelkezik, de hé név nélkül bárkinek nagy a szája...

Az a baj, ha szakítok a barátnőmmel, akkor sem fogok összejönni az 1. csajjal, mert jó barátnők, és nem kezdene a barátnője exével. Eléggé 22-es csapdája a dolog. Lehet magamba kéne fojtanom ezt a dolgot és kiverni a fejemből a régi lányt...ami nem lesz könnyű így, hogy ismerik egymást és sokat vannak együtt.

2011. jún. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!