Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rövid vagy hosszú pórázon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid vagy hosszú pórázon tartod a párodat? És ő téged? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:52
 1/8 Panda Péter ***** válasza:
100%
ha már póráz van az régen rossz.
2011. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért? valamilyen mindenképp van.
2011. jún. 16. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs póráz, nincs egymás nyakára mászás. bizalom van és kész.
2011. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 shimac ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. 1 dolog,hogy a pároddal mivel szeretitek egymást stb betartotok néhány íratlan szabályt és más dolog,hogy megmondom neki hogy mit tehet és mit nem!


Egy jó kapcsolathoz nem kellenek pórázok kivéve ha szado-mazo kedvelőkről van szó...

19/L

2011. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg úgy vettem észre h mindenkinek megvannak a saját kis szabályai. Vagy úgy gondolja, hogy szabadjára engedi a másikat, mert akkor jobban fog ragaszkodni hozzá... vagy nem mer kockáztatni, és inkább rövid pórázon tartja. Persze bemeséli magának a szokásos "mindenkinek jár a szabad akarat" dumát...
2011. jún. 16. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem az van h nem mer kockáztatni, hanem csak ilyen simán, a természete, hogy durván kontrollálja a másikat
2011. jún. 16. 20:04
 7/8 napietus ***** válasza:

ez a póráz-duma eleve gáz, de iszonyatosan. miért nem mindjárt vezetőszár? vagy feszítőzabla, nem??? egyébként mi a férjemmel szeretjük és tiszteljük egymást, szóval értelmezhetetlen a kérdés ránk. ha erre gondolsz, vannak külön programjaink.


29/N

2011. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a rövid pórázt sem viseltem el. De nem is tudom, hogy miben korlátoztam volna az exemet.
2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!