Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék ilyen fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen fiút, avagy van még ilyen srác egyáltalán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Félénk lány vagyok, elég zűrös családi háttérrel. Önbizalmam nincs, agorafóbiám van, így nem igazán járok közösségekbe. Szeretek "alkotni". (rajzolni, írni)


Úgy érzem, csak egy olyan fiúval érezném igazán jól magam, aki nem csak a külsőmért szeret (kövér vagyok), romantikus, zárkózottabb (vagy félénk, mint én), és szintén szeret alkotni.. (írni, rajzolni, zenélni stb.) Nem csak a bulizáson, a haverokon, meg a csajozáson jár az esze..


Van még egyáltalán ilyen fiú? Ha igen, hol találhatom meg? (Oo) A netes társkeresőkben nem igazán bízok..

Előre köszi a(z)(értelmes) válaszokat.

14/L


2011. jún. 17. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Fiatal vagy még, sokat fogsz változni. Nem is kell még elkezdeni a pasizást, ráérsz, inkább alkoss :) Egyébként rajz- vagy zeneszakkörön biztos találkoznál ilyen fiúkkal.

Mi az az agorafóbia?


23L

2011. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szal tömören kicsit elvont, duci, otthonülés csaj vagy.

A "kövér" nem tudom mit takar. Ha tényleg az vagy, akkor is csak 14 éves vagy :) Fogyózhatsz, tornázhatsz, sportolhatsz (otthon:P) szal a külsőd még úgy alakítod ahogy akarod :)


A művészlelkekkel én kicsit nehezen jövök ki, de ahogy előttem lévő is írta, megvannak az ilyen embereknek is a helyei ahol megtalálhatod őket :)


Agorafóbia: ezt le lehet küzdeni, de biztos h lehet találni megértő srácot:) de nem várhatod el valakitől h teljesen csak úgy elfogadja. Küzdened kell ellene és akkor elfogadni is egyszerűbb mert látszódik a szándék.

Sok sikert!

21/f

2011. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, de te nem ilyet keresel, hanem jóképűt.
2011. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásban van talán az igazság.

Egyébként meg jár el futni, és nem leszel "kövér".

2011. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én pont ilyen vagyok:) nekem is agorafóbiám van. nem járok bulizni pedig nem vagyok egy csúnya gyerek szerintem meg mások szerint se.agorafóbia miatt ki se mozdulok már majd most megyek orvoshoz hogy írjon gyógyszert mert így nem lehet élni. nincs értelme így az életemnek. ha gondolod írj privátot beszélgethetnénk fb-n vagy msnen:) 18F

2011. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!