Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék barátom szülinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék barátom szülinapjára? Pont akkor fogunk fél éve is járni, nem akarok 10ezreket költeni rá, mert ö nem olyan anyagias, és igyis azt mondja hogy ne vegyek semmit neki.

Figyelt kérdés

tortát mindenképpen fogok csinálni neki!

azt kell rola tudni, hogy "sportman" triatlonozik, ékszereket nem hord, és inkább sportos ruhákat kedveli!

Kinéztem neki egy könyvet de ugy tünik, hogy magyarul nincs meg söt még Mo-n sem érhető el:S..pedig annak tudom h biztosan örült volna, így tanácstalan vagyok

Várom az ötleteket!:)


2011. jún. 17. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
a torta böven elég szerintem.
2011. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nekem ilyen barátnőm lenne...
2011. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Tőlem már kapott egy ajándékot, vettem neki egy övtáskát, de még kapni fog egy tortát és desszertet. Az én párom gitározik, mondhatni, a második szerelme, de mégse tudtam neki ilyen téren ajándékot szerezni neki.:(
2011. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nuni alakú torta
2011. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

"a sportos ruhákat kedveli,kinéztem neki egy könyvet"



XDDDDD

2011. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kösz utolso de azért nem igy folyamatosan irtam! hülye:D

biciklis könyvet néztem ki amstorngos, mert ö neki az a kedvence, és amit néztem azt még nem olvasta! viszont nem lehet itthon kapni:(

javasolta, hogy öltözzek be neki vmi szexi cuccba:D mondo jolvan de ezt a vendégek elött csak nem fogom:D de már megvannak a kellékek;)

2011. jún. 17. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:
schoolgirl leszel?
2011. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem!:)
2011. jún. 17. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor mi?
2011. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nektek lényegtelen:)
2011. jún. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!