Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy srác azt mondja nektek hogy sunázlak azt poénra veszitek és nevettek rajta vagy megsértődtök és pofán vágjátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Az utóbbi.

22/L

2011. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
vagy az első, vagy lesz*rom. attól függ ki mondja és milyen hangsúlyban.
2011. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy pofán rúgnám, hogy a fogait az agyából kéne kiműteni.
2011. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha olyan mondaná aki teszik akkor rá mosolyognék, de csak ennyi. Ha meg olyan aki nem tetszik akkor nem foglalkoznék vele.
2011. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha egy lányra ilyet mondanak, a lány igenis vágja pofán azt, aki mondta neki.

19/F

2011. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostanában ige kemények ezen az oldalon a csajok azért megnézném a valóságban is...
2011. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú, ha így akarsz udvarolni, szerintem felejtsd el. Nem vagyok csaj, de előbb nyomnék sablonszövegeket, mint ezt... Szerintem a "szép vagy" hatásosabb, de legalábbis kockázatmentes.
2011. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy szimpatikus-e,mert ha az nevetek,Ha meg nem akkor csak nézek rá hogy mit akar..
2011. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez egyáltalán?
2011. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!