Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott szemmel vagy csukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott szemmel vagy csukott szemmel csókolóztok? És mi a véleményetek a nyitott szemmel csókolózásról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csukottal.nyitottal kellemetlen.csak akkor nyitjuk ki párommal ha közben bezsélgetünk is két hoszabb puszi között.
2011. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Csukott szemekkel, de azért néha a pilláim alól titokban kipislantok, egy-egy pillanatra. Nem tudom kihagyni... :)
2011. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csukva, és néha lesek :) olyan édes olyankor :)
2011. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha nyitva csinálnád mindig (még a hosszú smárolásoknál is) akk tönkre menne a szemed : D nem tud a szemed olyan közelre fókuszálni...
2011. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én speciel sosem nyitom ki a szemem :) tuti nem fog elromlani :) /23L Viszont a párom nyitva tartja és borzasztóan idegesít.
2011. jún. 17. 21:09
 6/13 Koldus ***** válasza:
Ragaszd le a szemeit akkor...
2011. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szoktam vele viccelni hogy egyszer kinyomom :) , hát elég zavarónak találom ha tudom hogy csók közben bámul.
2011. jún. 17. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
nem akarlak ezzel megijeszteni, de azt mondják, hogy akkor nem őszinte a csók, ha nyitva van az ember szeme. persze ez sem kőbe vésett dolog, biztos más oka van rá a párodnak. :)
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolom a megszokás:) Bár már annyiszor kértem hogy csukja be ,de hiába.
2011. jún. 17. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
hosszútávra gondoltam h tönkre megy. ez olyan mintha egészséges szemmel szemüveget húznál, mivel ilyenkor megváltoznak a fókusztávolságok. tartsd az ujjad a két szemed közé 2 cm-re és fókuszálj rá percekig. nem fogod bírni....
2011. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!