Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok/Nők/Asszonyok! Mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők/Asszonyok! Mi volt a legdurvább, amit a Párotok egy buli hevében (tehát ittasan) elkövetett?

Figyelt kérdés

Hogy fogadtátok vagy hogy toleráltátok a hülyeségeket? Volt olyan, amiért szakításra került a sor?

Nem félrelépésre gondolok. Azt is írjátok le, hogy hány éves a párotok és mennyi ideje voltatok akkor együtt.


2011. jún. 18. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 18 szülinapom ünneplésekor már fél órával a kezdet után többet ittam, mint a többiek együttvéve és 9, fél 10 fele már hányni is elkezdtem, meg nem emlékeztem semmire attól fogva. Állítólag ráestem a barátnőmre, aztán jó páran elszakadtak tőlünk (az utcán ünnepeltünk, járkálva, nem kötött helyen) végülis két barátom meg a barátnőm vittek a folyóparthoz, ott találkoztunk polgárőrökkel, akikkel beszélgettem is állítólag, bár erre sem emlékszem. Végül is még 1 órán át hányattak -barátnőm is- ott a parton, mire megjöttek a többiek egy vizipipával, amiért elmentek, de az még utána el is törött és haverok vittek haza végül.

Én 18 voltam, ő 16 és fél éve voltunk együtt. Megbocsátott, de sírt is amikor úgy látott.

2011. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megerőszakolt. 2 éve voltunk együtt..


22 évesek voltunk mindketten. 3 éve történt. És nyilván nem vagyunk már együtt.

2011. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a barátod hogy tudott megerőszakolni???

én mindig hagyom magam, és a megerőszakolós szerepjáték ezért sosem sikerül:(


végezve az offolással mi sok hülyeséget csináltunk-minden barátommal- részegen, de mi röhögtünk rajta. meg persze vigyáztunk.

volt olyan, akit megcsaltam részegen, de megérdemelte, mert semmit sem tett kettőnkért, és nagyon biztos volt magában, h nekem senki nem kell rajta kívül. ez basztatta a hiúságom.

2011. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy én nem akartam,ellenkeztem.És ez nem valami szerepjáték volt.
2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!