Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon félénk lány és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon félénk lány és egy nagyon vagány srác összeillik?

Figyelt kérdés
Én nagyon félénk vagyok, és valamiért mindig is a vagányabb srácokhoz vonzódtam. De persze mindig a hozzám hasonlóknak tetszem, így nem tudom, egy vagány srác összejönne egy félénkebb lánnyal, vagy maradna a bevállalósaknál? Sajnos az utóbbi a tapasztalatom, de a hozzám hasonókhoz egyszerűen nem vonzódom, ez baj?
2011. jún. 18. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Baj, mert ha eddig nem tetszettél vagány srácoknak akkor ezután sem fogsz, viszont ha csak a félénk fiúknak jössz be akkor nyilván ezután is csak nekik fogsz. Próbálkozhatsz még persze, de lehet hogy ki kell választanod a legvagányabb félénk srácot vagy valami. Amúgy a félénkek külsőre nem tetszenek vagy belsőre?


17/L

2011. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát mindenki mindenkivel összeillik,bár a vagány srácok tényleg nem szeretik a visszahúzódó lányokat,de mindig vannak kivételek.Te pedig azért vonzódsz a nyomulós pasikhoz,mert amit te nem mersz kimondani,elmondja ő helyetted.Próbálj meg kicsit többet dumálni stb,és minden jó lesz.
2011. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Női ösztön, hogy a vagány dominááns hímet keresed, azonban ezt ők is tudják, így nem hiszem, hogy ekllőképp értékelni tudnák a benned rejlő értékeket, max amikkel testileg rendelkezel. Ebből meg jönnek azok, hogy megcsal, kihaszál stb...
2011. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első: Belsőre. Igaza van a 2.nak, amit énnem merek kimondani/megtenni egy ilyen srác megteszi helyettem. És mivel én kezdeményezni se merek így megteszi ő helyettem...randiztam már félénkkel de egyszerűen nem volt jó mindketten arra várunk hogy majd a másik...
2011. jún. 18. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán összeilletek,bár ez nem csak azon múlik.Fontos hogy legyen benneteket közös téma,érdeklősédi kör,vagy életfelfogás hasonló,ilyenek.Most gondolj csak bele,egy hasonlóan nagyszájú csaj,meg egy nagyszájú pasi hogy lennének meg egymás mellett,ha mindig lekiabálnák egymást,és csak fújnák a magukét!?:D De egy csendes srác-lány páros se túl nyerő,hiszen egyikötök se mer megszólalni,és csak kukán ültök egymás mellett,ahogy te is írtad.

persze van példa erre is,meg arra is,de szerintem jobb ha a két fél inkább különböző!:)

2011. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, de én kicsit összetettebb vagyok, ahol kell, azért kinyitom a számat, sokan nem is gondolnák rólam.

21/L

2011. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nikinis válasza:
Én is nagyon félénk voltam, és úgy jöttem össze egy "vagány sráccal" ő ezt nagyon imádta, de most már 4 év alatt én sem vagyok félénk, mellette meg tanultam h így nem lehet élni, nem érsz el semmit az életben!!! Biztos lesz olyan vagány srác akinek tetszeni fog ez!!!!
2011. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
simán működhet. nálunk is ez a helyzet. vannak vagány srácok, akiket nem zavar, ha a lány félénkebb, meg visszahúzódóbb. én jól érzem magam a "nagyszájú" barátom mellett, mert olyan dolgokra tud rávenni, amiket magamtól sose tennék meg.:) jó hatással van rám, mert mióta együtt vagyunk, sokkal nyitottabb vagyok például. ha félénk sráccal járnék, ő csak "lehúzna" magához. én ígygondolom:)
2011. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2011. jún. 18. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig jó a gondolatmenet hogy mivel te nem mersz kezdeményezni ő megteszi, de eddig történt már ilyen kezdeményezés? Vagy szerinted mikor fog?
2011. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!