Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem: két év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem: két év alatt milyen szép pillanatainkra emlékszel vissza? Semmi válasz. Mit jelent?

Figyelt kérdés

ha ráérne írni, tegyük fel, mert nem dolgozik és eddig állandóan sms-eztünk.

szerintetek, mit kell ezen annyit gondolkodni?


2011. jún. 19. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
azért nem válaszol, mert veszekedtek. és a pasik legtöbbje úgy van vele, hogy ha nem reagálok, nincs balhé. gondolom nincs kedve átveszekedni az egész napot. berágott, ideges, veszekedtek, nyilván nem romantikus perceket fog sorolgatni neked.
2011. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ha elege van a veszekedésből, azt meg szokta írni, hogy hagyjuk, mert ideges.

most ezt sem írta

mindenesetre rá küldtem megkérdezni mi van vele, hogy nem ír, és kértem írjon

2011. jún. 19. 14:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak belátta, hogy igazad van, és ezt emésztgeti magában.
2011. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
visszaírt, hogy azért nem írt, mert nem érti mitől ekkora sz*r ő a szememben.
2011. jún. 19. 15:08
 15/16 anonim ***** válasza:
hát igaza van. ha kerek perec megmondtad neki, hogy gáz a kapcsolat, akkor tényleg azt érezheti, hogy akkor minek vagy vele? tapintatosabban kéne fogalmazni még a vita hevében is, úgy látszik, ő érzékeny típus.
2011. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
"érzékeny típus" vagy érzelmileg zsarol.
2011. jún. 19. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!