Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok miért szeretnék ilyen hamar szeretkezni egy pasival?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hormonok.
2011. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert azt hiszik hogy ettől ők mekkora menő vagány csajok lesznek azt közbe meg sééé
2011. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én nem akarok vagány lenni csak túlakarok rajta lenni
2011. jún. 19. 19:52
 4/17 anonim ***** válasza:
hormonok miatt van , nyugi mindenki túl esik ezen a korszakon és igen itt veszítik el a szüzességüket a lányok habár tisztelet a kivételnek
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem egy olyan dolog hogy minél hamarabb túl kell lenni rajta. én az érettségire mondtam hogy de jó lenne már túl lenni rajta ...nem a szexre:D
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert a szokásos kis hülye pitsa vagy, aki megy a többi szokásos hülye kis pitsa után mint a birkák. Ha viszket a pinád, maszturbálj.
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
hormonok és kíváncsiság, vagy a környezetedben már sokan szexeltek ennyi idősen és nem akarsz kilógni a sorból. van amúgy barátod? szerintem ha egy 14éves hosszabb, komoly kapcsiban él, akkor nem r*bi mert szexel. mondjuk én lassan egy éve vagyok együtt a barátommal, nyáron leszek 15, és akkor szeretnék vele lefeküdni.
2011. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaj, kislány, ez nem úgy megy, hogy majd július 20-án lefekszem a barátommal. Ezt akkor kell megtenni, amikor minden szempontból felkészültnek érzi rá magát az ember, vállalva a következményekkel járó felelősséget (pl. nem kívánt terhesség, mert 100%-os védekezési módszer egyelőre nem létezik).
2011. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Mert ezt nyomja a kis fejecskédbe, a média ill a "baráti" köröd.

Erről szólnak a mai tini zenék, a klippek meg főként.


Ajánlom az alábbi 2 videót :)

[link]


http://www.youtube.com/user/Atyaeg1#p/u/12/l-pKkQIYvbQ


Ha megnézted kíváncsi vagyok a véleményedre.

2011. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

mert ezt látod a mai világban mindentt!

Pl:.ezelőtt 3-4éve láttál olyan plakátot amin esetleg egy nő vagy férfi volt félig pucéran??

vagy amit írt valaki hogy a hormonok

de szerintem ráérsz mivel csak 14 vay. ha hamar ráérszel milyen is az akkor hamarabb fogod azt érezni hogy "" nem is kell ez már nekem"""

21 f

2011. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!