Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belesultetek az elso csokotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belesultetek az elso csokotokba? Es ha igen hogy tortent?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt iszonyú jó volt :) Bár volt egy srác, akivel majdnem jártam..ő borzalmasan csókolt és harapdálta a nyelvem, iszonyúan fájt.
2011. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az első azt mondta: legközelebb használd kicsit többet a nyelvedet!


a második: te hülye, nem is így kell!

2011. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Funktasztikus ***** válasza:
BelexDDDD háát igy bearáztam amikor máá nyitotta volna száját de utána jó volt:D
2011. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem csókolóztam.

21/L

2011. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még én sem.

Apropó milyen? 92/N

2011. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azóta se vagyok nagy mester, valami mindig van, exemmel összekoccant néha a fogunk vagy túl száraz volt a szám, szakítás után próbáltam egy lánnyal randizni és vele meg én lassan indítottam volna, de alig nyitottam ki a szám ő már pörgette is a nyelvét a számban. Még várok hogy valakivel rendesen megtanuljam. :)

26 ff Pest

2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom hogy az elsőnek számítsam e mert kb egészbe bekapott... és mint egy döglött hal...xDD

Én a következő fiuét számitom nem volt rossz de kicsit furcsa volt.. főleg h fogszabályzós voltam akkor xDD

2011. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a legelső csókomba kicsit belesültem. A srác nem tudta hogy nekem az első. Rácuppant az ajkamra és mér dugta volna be a nyelvét a számba :D Hát kicsit meglepődtem majdnem ráharaptam xD Aztán el is húztam a fejem mondom ez így nem lesz jó mert béna vagyok :D De mondta hogy megtanít szóval semmi gáz :D Már király vagyok! :D

17/L

2011. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!