Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet össze lehet keverni a szeretettel, kötődéssel, megszokással?

Figyelt kérdés
Indokold! köszi
2011. jún. 23. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem! A szerelem múló fellángolás,főleg a szexről szól. A szeretet, a másikhoz való kötődés tartósabb érzelem.
2011. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, és általában a nők keverik. Nincs ezen mit indokolni, A nők a megszokésból eredő biztonságot, harmóniát és rutint gyakran keverik a szerelemmel.
2011. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem először beleszeretünk (szerelmesek leszünk) vkibe, aztán, talán mint házastárs már kötődünk hozzá és megszokjuk a hibájival együtt. Talán egy gyermekkori, régi ismeretséget lehet összekeverni a kötődéssel. A szerelmet legtöbbször a rajongással lehet összekeverni pl. ha vki valami sztába lesz szerelmes, vagy csak egy népszerű emberbe az iskolából.
2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! jól megfogalmaztátok!
2011. jún. 23. 21:37
 5/16 A kérdező kommentje:
párkapcsolatra értendő a kérdés!
2011. jún. 23. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:
A szerelemhez hozzá tartozik a szeretet, kötődés és megszokás. Ez persze a hosszú kapcsolatokra értendő.
2011. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mind2 a szerelmnek 2 fajtája. :)

Az egyik a fellángolás a másik pedig az igazi szerelem. Olvasd el ezt és tudni fogod:


[link]

2011. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na ami itt levan írva jó nagy baromság. Könnyebb bevenni ezt a dumát mint elfogadni, hogy egy tartós kapcsolat idővel lapossá válik a megszokás és a szerelem elmúlása miatt.
2011. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A szerelem az egy felfokozott lelki állapot. A szeretet, kötődés meg letisztult érzelmet jelent. A megszokás pedig érzelmi elhagyatottság az én értelmezésemben.
2011. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát a megszokás és a kötődés elég erőteljesen összefüggő fogalmak ha engem kérdezel..
2011. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!