Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy próbáljam meg elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbáljam meg elfelejteni? Két éve szeretem.

Figyelt kérdés

Van egy lány akit az interneten ismertem meg két évvel ezelőtt .Hát sajnos nem lakik hozzám valami közel... Olyan gyönyörű,csinos,kedves,vicces,mindig vidám,normális.Álmaim nője mondhatni így is. Eleinte csak barátok voltunk,kameráztunk,órák hosszát beszélgettünk. Egyre jobban kezdtem megkedvelni,aztán azt vettem észre,hogy bele szerettem egy olyan lányba akit csak képeken+kamerán keresztül láttam.. Azóta is tart köztünk ez az egész. Már olyan szinten bele szerettem meg kívánom,hogy bárcsak hozzáérhetnék,bárcsak megcsókolhatnám,bárcsak ő lehetne a barátnőm.Egyszerűen nem tudom mit tegyek,hiába is tagadom a szívem mélyét mindig őt kívánom.


Ti mit tennétek a helyemben?



A lány 16 én meg 17.


2011. jún. 24. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Találkozni kellene vele személyesen, még ha messze van, akkor is.
2011. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetek tobbsegeben veget er a nagy langolas az elso IRL talalkozasnal.
2011. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, találkozni kell vele akárhol is lakik. Aztán eldöntitek együtt merre tovább. A távkapcsolat nem túl működőképes és fiatalok vagytok még, de tényleg bármi lehet csak rajtatok múlik!


Amúgy elsőnek talán beszélj neki arról hogy érzel, már ha még nem mondtad neki. Talán meghozza ő helyetted a döntést. Előfordulhat, hogy ez után többé nem áll veled szóba erre is készülj fel! Meg arra, hogy ez piszok szar érzés!

2011. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vágd fejen magad egy kalapáccsal,ugy h ne halj meg,de amnéziás legyél! problem,szerelmi bánat?
2011. jún. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figy, megértem az érzéseidet, de ilyenkor egy személyes találkozó a minimum. Anélkül nem fog előre mozdulni a dolog!
2011. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet:) Csak hogy legyen a találkozó?Az ország másik felében lakik,mire ideér már mehet is vissza.
2011. jún. 24. 03:22
 7/7 anonim ***** válasza:

1., találkozó vmi köztes helyen

2., ott alszik nálad

2011. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!