Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne foglalkozzon annyit mások véleményével?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy lánnyal és eléggé jól érezzük magunkat egymással már több hónapja. Van köztünk 11 év korkülönbség, és ez zavarja, mert mindig azzal jön hogy mások mit fognak hinni rólunk, meg stb. (én erre azt mondom, hogy szerintem irigykednének :))

Úgy érzem részéről ez az egyetlen akadálya annak, hogy párkapcsolattá fejlődjünk. 14L és 25F.


2011. jún. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a félelme jogos. Én is elgondolkodnék rajta, hogy egy 25 éves érett, fiatal felnőtt férfi még is mit akar egy 14 éves kislánytól. Csak úgy kívülállóként, laikusként is, ez a korkülönbség így egy picit sok szerintem. Mindenesetre próbáld benne megerősíteni, hogy szereted és az a lényeg hogy ti ketten jól érezzétek magatokat, az senkit nem érdekel, hogy más mit mond, stb. Ha sikerül a félelmét leküzdeni az jó, ha nem, akkor nem fogod tudni meggyőzni! 21/L
2011. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, biztos van aki rosszat gondolna rólam. De én nem olyan férfi vagyok! Nagyon szeretem, elolvadok amikor fogom a kezét!


És én is ugyanezt mondom, ha együtt boldogok vagyunk akkor semmi más nem számít!

2011. jún. 25. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne mond már hogy szereted... csak szórakozgatsz vele ideje lenne felnőni...
2011. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!