Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Csak szerintem szánalmas?!

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Van egy jó lánybarátja,akit már ovi óta ismer,közel állnak egymáshoz,sokszor elmennek a másikhoz,beszélgetnek,ilyenek blablablaa.Várta már a barátom,hogy megismerjem ezt a lányt,én is vártam,gondoltam biztos jó lesz vele találkozni stb.Egy kisebb bulin alkalom is nyílt volna rá,de nem úgy sült el ahogy azt terveztük.Csak elment mellettem,fintorogva,lekezelően nézett rám,nem is akart megismerni,elég csúnyán viselkedett,barátom is nézett,hogy mi van.A buli alatt persze folyamatosan ezt csinálta pl mikor összebújtunk vagy valami..Azóta nem is láttuk egymást,úgy vagyok/vagyunk a barátommal(még ha nem is beszélünk róla),hogy nem erőltetjük..

Na most ez a csaj direkt mutogatott egy képet neki,amin egy pár csókolózik,azzal a kommentárral mellé,hogy:"nézd már,ez a srác tökre úgy néz ki,mint Te!hát nem jó?! :)"


Köszönöm,ha végigolvastad és válaszolsz!

(idióták kíméljenek)


2011. jún. 27. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
nők..
2011. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2011. jún. 27. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

De, szánalmas, mert ha akar valamit a barátodtól azt már ovi óta egy jó párszor elmondhatta volna. Ha meg nem akar semmit tőle akkor meg mi baja van azzal, hogy veled van és boldog?

Igazából még azt tudom elképzelni, hogy irigy a boldogságotokra. Nem derült ki a sztoriból, de ha neki nincsen barátja akkor valahol érthető a dolog.

2011. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magányos. Nem akar megismerni, mert nem veled akarja jól érezni magát, hanem a barátoddal. A képet meg azért mutogathatta, hogy rávilágítsa a barátod, hogy mással is lehetne. :/ Elég szánalmas, ha tényleg ez a helyzet. Ha más oka van rá, akkor az októl függ, de attól még lehetne veled normális, vagy örülhetne a haverja boldogságának...
2011. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 specialsound ***** válasza:
Elakarja venni a fiúdat!
2011. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik ok lehet, hogy tényleg nagyon jó barátja a fiúdnak, és most azt érzi, hogy elveszed tőle stb.. A másik meg hogy tényleg a pasid kell neki, úgy mint egy pasi, és akkor logikus hogy nem kedvel:s

Ha a barátodon érzed, hogy szeret téged, akkor aggódnod nem kell, maximum annyi, hogy megkéred finoman, hogy ne járjanak annyit össze..:)

2011. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!