Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mit tennétek, ha párotok megtalálná az egyik sms-t, ami nem neki íródott?

Figyelt kérdés
Megpróbálnátok kimagyarázni vagy mindent bevallanátok? Miért?
2011. jún. 28. 18:41
 1/8 10 deka farhát ***** válasza:
71%

Mit kell azon bevallani, hogy anyámnak/kollégámnak/haveromnak/stb. írtam sms-t?


Egyébként meg nem kell elmenteni a kimenő üzeneteket, és akkor béke van...

2011. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy másik lányra gondoltam, nem a haverodra.:)
2011. jún. 28. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék? Nem küldenék más lányoknak sms-eket, miközben van párom.
2011. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
nem ismerhetek lányokat rajta kívül vagy mi?
2011. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
ha az sms másik lánynak lett írva és olyan van benne hogy szeretlek meg jó lenne már találkozni híányzól és nem a testvére huga vagy ilyen egyből dobnám a csajt de azért meghallgatnám mit magyaráz XD
2011. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
NE kutakodj más gépében, ha szereted a nyugalmat, amúgy meg ott a csillagos ég...le lehet....ja és törölni kell mindent...Te kis ügyetlen....
2011. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Én nő vagyok, de azért hozzászólnék.

Régebben csak fiú barátaim voltak, a páromnak csak lány barátai. Nekünk természetes tehát, hogy két különböző nemű ember barátként is gondolhat a másikra.

DE:

1. nincs okunk féltékenykedni, nem olvasgatjuk egymás elküldött sms-eit

2. ha mégis elolvasná valamelyikünk, szerintem semmi olyant nem írna a másik benne, ami féltékenykedésre adna okot

HA mégis olyan stílusú az sms, akkor a bizalomnak és ezáltal a kapcsolatnak is lőttek-számomra ez egyértelmű. Felesleges magyarázkodni, ráadásul mindent ki lehet dumálni.


De sosem fogom megérteni, miért kell két kapcsolat egyszerre egy ember életébe. Pont a férfiak mondják, hogy sokszor még egy nő is sok, akkor minek kettő?

Ha valami nem működik a kapcsolatban, akkor meg kell beszélni. Ha így se javul a helyzet, egyértelmű, hogy annak a párosnak annyi.


Szerintem ez röviden, tömören erről kellene, hogy szóljon. Vagy lehet túl nőies a felfogásom, és ennél bonyolultabb a helyzet?


26N

2011. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ffi


26N


A válasz egyszerű: 2 nő kevesebb mint 1, mert 1 az a mindenség....szép ugye?

2011. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!