Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális-e ha a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e ha a barátommal fél év után a beszélgetéseink időtartama napi 10 percre maximalizálódik (skype-on) és kb egy héten egyszer találkozunk (vagy még az sem)? ://

Figyelt kérdés

Barátommal pár nap múlva leszünk fél évesek, én nagyon szeretem őt, és ő is állítja ugyanezt, viszont én nem érzem, hogy igazán szeretne, ugyanis soha nem ő keres engem, könnyedén kibír nélkülem egy hetet is, sőt, ha megkérem, hogy találkozzunk meg hiányzik nekem( mondjuk 5-6 nap után) akkor is azt mondja, hogy nincs kedve, fáradt,meg neki kell a magány( mindig az a kifogás, hogy ő fiú,és másképp szeret mint a lányok szoktak)de mégis mennyi magány kell egy fiúnak??? mert az oké lenne, ha mondjuk 2-szer vagy 3-szor találkoznánk egy héten( főleg, mivel semmi nem állja az útját a dolognak, ugyanis ő is otthon van és én is, a szüleink pedig hagynák a dolgot), de ő nem akar. Próbáltam vele többször is beszélni erről, de ő mindig másképp gondolja a dolgokat.Kezdem úgy érezni, hogy velem van a baj.Nem tudom mit csináljak... Szerintetek szeret egyáltalán?

(köszi hogy végig olvastad, és kérlek segíts) 15L


2011. jún. 28. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MEG CSAL FIXEN !!
2011. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy megcsal, csak lehet nem mindig kell egymás nyakán lógni:)

Ha továbbra is így marad, lehet szakítanotok kéne.

2011. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dexy ***** válasza:
100%

Olyan nincs h a lányok igy szeretnek a fiúk meg ugy. Csak mindenki másképp mutatja ki az érzéseit ... Ettől függetlenül, ha szeretünk valakit avval minnél többet szeretnénk együtt lenni.


Valóban kevés a heti 1x tal, főleg h van időtök.

Én 19 vagyok, suliztam, melót keresek, itthon főzök, mosok, takarítok. Barátom 24, egyetemre jár, tanul sokat. 7 hónapja vagyunk együtt de minden nap, vagy minden másnap talkázunk, legalább 1-2 órácskára.


Remélem h nincs igazam, de nagyon Úgy tünik h nem szeret eléggé, vagy léhet h már kicsit se. 19/l

2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem működik ez a kapcsolat. Attól, hogy régebb óta vagytok együtt, nem hogy gyengülnie kell a láncnak, hanem erősödnie!
2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dexy ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs a félre írásért :) Gyorsan írtam :)
2011. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dexy ***** válasza:
Utolsó előtti :)
2011. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Fél, hogy lehallgatja a Microsoft.
2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem hívhatják azt szerelemnek ha nem is akar látni. Azt meglehet érteni ha mondjuk egy hétig nyugalmat szeretne, de ezt egy alapos és hihető magyarázattal letudja nálad. Próbáld meg nem érdeklődni iránta jó pár napig. Tudom, hogy nehéz. Nekem is nehéz volt. Ha ő továbbra sem érdeklődik, akkor lemondhatsz róla, ezt nem hívhatjuk szerelemnek. Tudom jól, hogy most a srác valami olyasmit gondolhat ha elolvassa a szöveget, hogy ez a valaki ne írjon ilyeneket, amikor nem is ismer. Egyetértek vele, de akkor is... Ha kapcsolatban élünk akkor nem így kell foglalkoznunk a társunkkal. Persze azt sem szabad, hogy egyfolytában egymáson lógunk, de a némi szabadidő után jó érzés ha a párunkkal vagyunk. (<-- ezt a fiúnak ha netán olvassa:)) És te meg ne aggódj... Veled nincs semmi baj. És valahol persze, hogy szeret a srác, de lehet, hogy olyan korszaka van, amikor nem tudja eldönteni neki mire is van szüksége. Viszont ha neki segítségre van szüksége, hogy eldöntse szeret-e, akkor ne maradj sokáig vele. Igen tudom, hogy te meg azt gondolod, hogy ez nem így megy. Ezt mindenki tudja milyen nehéz. De idővel jobb lesz... Legalább is reméli mindenki. Meg kell tanulni elfelejteni. (Lehetetlen) De akkor is. Most itt a nyár. Sulikezdésig lehet, hogy sikerül úgy ahogy... aztán ha változik.. akár egy új esélyt is adhatsz neki, de ne azonnal!

15L

2011. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ennyien válaszoltatok... nagyon kivagyok. és ráadásul csodálkozik, hogy a legjobb barátommal(fiú)beszélem meg ezeket, és féltékenykedik is néha, pedig a srácnak barátnője van, és amúgy is, csak azért vele beszélem meg, mert ő( a barátom)soha nincs itt, és ha szóba hozom, rögtön terel, és nekem pedig muszály megbeszélnem valakivel a gondjaimat, mert különben depi lesz a vége... :/ viszont én már nem bírom ezt...
2011. jún. 28. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért sem kéne kiakadnia ha a legjobb barátoddal beszélsz meg dolgokat. Ez ellen nem tud semmi sem tenni, mert az illető akkor is a legjobb barátod marad.


15/L

2011. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!