Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azok a csajok kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a csajok kellenek a fiúknak akik minden héten mással fekszenek le? . Partycicák.

Figyelt kérdés
Miért az ilyenek kellenek a fiúknak?Én nem vagyok egy visszahúzódó de nem járok el minden héten bulizni, és nem fektet meg minden második pasi.Miért akarnak ezek állandóan verekedni.Csajok vagyunk nem vademberek...Félreértés ne essék nem vagyok ronda(állítólag) és duci se.Nekem is ilyennek kellene lennem hogy felfigyeljenek rám?Miért olyan nagy baj ha én nem vagyok olyan mint ők?Ha nem rakom ki a mellem és nem veszek fel mini szoknyát meg 20 cm-es tűsarkút hanem inkább egy trikót egy farmerrel meg egy tornacipővel akkor miért vagyok láthatatlan?
2011. jún. 29. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A verekedés hogy jön ide? Magyarázd el légyszi.
2011. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem az ilyenek kellenek mindnek.. de te is lehetsz ilyen, sztem jó buli :) vagyis... ha nem lenne párom, ilyen lennék..
2011. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne bánd egy percig sem hogy olyan vagy amilyen! és azt se felejtsd el hogy az olyan srácoknak azok a lányok is csak addig kellenek. nem jobbak ők nálad semmivel ők 5 év múlva kiégett senkik lesznek akiken végig ment minden srác, pasi . De neked lesz egy értelmes rendes barátod akinek nem arra kellesz hanem magadért szeret!
2011. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Triko-FARMER-tornacipö. 'és még kérdezed, hogy miért vagy láthatatlan? Ezzel az öltözékkel pontosan azt fejezed ki, hogy én nem is vagyok csaj, de ha véletlenül mégis, akkor sem akarok tetszeni neked.
2011. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
de legalabb nem lesznek frusztrált 40 évesek, és nem a házasságból fognak kikacsintgatni..
2011. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a farmer meg a tornacipő is lehet szexi, pár kiegészitővel, ugyh ezzel nincs gond.....
2011. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát az én könyezetemben ez megy.Úgy jön ide hogy agresszívak.Pl most szombaton elmentünk bulizni és az egyik pillanatban szólt nekünk egy srác hogy nézzünk ki mert ezt nem lehet kihagyni.2 csaj ott tépték egymást csatak részegek voltak a fél seggük kinnt volt.(és ez nem az első példa...)Facebook-on minden második bejegyzés szétcsaplak a vérbe stb.Komolyan ilyen agresszív csajok kellenek?
2011. jún. 29. 14:26
 8/16 anonim ***** válasza:
jahh sztem tuti nem..
2011. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok általában az ilyen srácoknak is kellenek... Én azt szoktam mondani, hogy az ember magához illő társat keressen! Aki nem cicababa, az ne akarjon egy izomagyú műmájerrel járni, mert úgysincs keresnivalójuk egymás mellett. Egy normális lány keressen egy normális srácot, aki lehet nem egy férfi alsógatya modell alkat, de olyan belső értékekkel rendelkezik, ami egy normális lánynak felkelti az érdeklődését.

Én is olyan vagyok mint te... Láthatatlan lennék mert ilyen szerkóban mászkálok? Valamiért még is van párom és sosem volt gondom a srácokkal, egyszerűen csak nem tettem túl magasra a mércét! :) Nem akartam olyan emberrel összejönni, aki csak megfektetni akarna és mindig a belső értékeket kerestem!

2011. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez csak pillanatnyi divat. Ezek a hölgyek majd észheztérnek az első nem papucs hímtől kapott pofon után. Most élvezik a helyzetüket hogy azt tesznek amit akarnak, őket nem bánthatja senki.
2011. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!