Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem hajlandó lefeküdni velem? Mindig csak utánam egy másfél órára vánszorog be

Figyelt kérdés
Egész éjjel a hülye meccseit nézi,amikor szólok hogy jöjjön be mert bújni szeretnék akkor nekiáll puffogni hogy most nem majd jön mert most ez meg ez játszik...E miatt már szexuális életünk sincs szinte.Próbáltam vele beszélni de akkor én vagyok a házisárkány.Mit csináljak?
2011. jún. 30. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
én megduglak ha jobban éreznéd tőle magad
2011. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
hány éves???
2011. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
21
2011. jún. 30. 00:48
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
rémisztő... és akkor sosincs dig-dug?
2011. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Furcsa...nem lehet hogy már nem tetszel neki?Vagy hogy a fiúkat szereti? Lehet hogy már annyiszor csináltátok hogy "unja" és újítást szeretne. Szerintem szerezz be néhány szexkelléket (pl. bilincs,szexi fehérnemű/ruha,szextársas,stb.) amiket szeretsz és neki sem lenne ellenére. Ezzel meglephetnéd,de így is a meccs fogja őt jobban érdekelni nem pedig te akkor ott már nagy bajok vannak.
2011. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is ezt szokta. Kicsit hülyén érzem magam, hogy egy géppel kell versenyeznem mindenféle szexi göncben azért hogy szexelhessek... ráadásul tök ironikus hogy mással nem fekhetek le ugye, az egyetlen akivel meg igen, ő meg nem akar...

Én ha nagyon be vagyok gőzölve elrángatom onnan.

20L

2011. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, de eddig nem tudtad, hogy szereti pl. a focit, és azt szokott nézni?... Nekem fura olvasni az ilesmit, mivel én pl. 100%-ig tisztában vagyok vele, hogy a barátom mit szokott csinálni esténként, és így tudom, hogy mire számítsak jövőre, ha hozzá költözök. Ő például gépen szokott játszani, így tudom, hogy valószínűleg sokszor fog jövőre is, de én ezzel együtt szeretem, és elfogadom így. Ha Te tudtad eddig is, hogy focit néz, és ezzel együtt szereted, akkor miért zavar? Ha pedig nem tudtad, és nem tudod így elfogadni, akkor talán jobb, ha külön váltok, mert valószínűleg nem fog megváltozni. Keressetek más alkalmakat a szexre, nem muszáj mindig este, lefekvés előtt... Például a meccs előtt, vacsi után, délután ha hazaértek a munkából, éjjel, hajnalban, ébredés után, mi fürödni is mindig együtt szoktunk, és olyankor is sokszor egymásnak esünk... Annyi más alkalom van, simán lehet szexelni máskor. Ha az zavar, hogy nem egyszerre mentek aludni, akkor vagy nézd vele a meccset, vagy csinálj még Te is mást, amíg nem alszotok el. Ha igazán szeretitek egymást, akkor ebből nem lesz hosszabb távon gond.

20/L

2011. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem az sose volt logikus, h 1 pasi miért nem akar szexelni.. ok, nézze meg a meccset, aztan johet a szex :) ezt nem tudod vele megbeszelni?
2011. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbálom finoman írni, remélem sikerül. Nálunk úgy ment, hogy az imádott nőm, mindig engedtem elaludni, majd 2-2,5 óra múlva mentem utána. Addig... felnőtt filmeket néztem és nagyon jól éreztem magam. Persze mivel kétszer vagy háromszor is összehoztam magamnak, nem volt már vele semmi. Az egyik este megleste mit teszek. Megbeszéltük, hogy mi tetszik a filmekben. Azt mondta, hogy OK, de akkor vele kezdjem. Egy idő után már nem mentem ki mellőle. Így értette meg, hogy milyen szexre vágyunk. Én adtam neki valamit, ő meg nekem, mármint ilyen erotikus fantáziát realizáltunk egymásnak. Valami ilyesmire tippelek nála is - ismeretlenül és első olvasásra.
2011. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez jellemző viselkedés olyan 20 év házasság és bőven 40 éves kor után kb. Szerintem most cseréld le, amíg nem késő ...
2011. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!