Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes anyák, ti hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes anyák, ti hagynátok a fiatokat körülmetéltetni ha látjátok hogy az apjának bevált?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

mi vált be?

az hogy könnyebben kap el fertözést?

az hogy egy idö után sokkal érzékenyebb lesz az adott terület...?

2011. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
azért, hogy tini korában ne merje elővenni a barátnője előtt ha szexre kerül a sor? ne engedd!
2011. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az is egy nézőpont. De ő olyanra gondol, mint ezzel elkerülhető a fitymaszűkület, a makk gyulladása, kicsiknél a húgyúti fertőzés, de a péniszrák és a különféle nemi úton terjedő fertőzés (például a HIV és a szifilisz) is ritkább. Ha már a betegségek kerültek szóba.


Az országban állítólag minden 6-7. férfinek van. Miért ne merné elővenni? Vallási dolgoktól teljesen mentes az egész, mert bár meg vagyunk keresztelve de nem gyakoroljuk a vallást.


De most inkább az a lényeg, hogyha az apa azt mondja hogy jobb így, mert neki is jobb ezzel, akkor engednétek?

2011. jún. 30. 09:31
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Persze. A körülmetélt pénisz éppen hogy kevesebb fertőzést kap el és ad át. Rengeteg vizsgálat mutatta ki, hogy olyan országokban, ahol általános a körülmetélés, a nők jelentősen kevesebb része kap méhnyakrákot.

Egyébként épp nem lesz érzékenyebb, hanem valamelyest megkeményedik a bőr rajta, tehát épp érzéketlenebb lesz.

Inkább orvostól kérdezd ezt meg, ő precízebb felvilágosítást fog adni.

2011. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
én undorodok tőle, úgyhogy nem támogatom az ötletet
2011. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Smartguy86 ***** válasza:
46%

Talán ha nem a fürdés helyettesítésére akarnád körülmetéltetni, akkor nem szedne össze minden szart...


Aki nem tisztítja rendesen, annak metélve is elfertőződik.

2011. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

elsö vagyok...bocs, érzéketlenebbet akartam irni, igazad van!

amugy meg, apjának bevált...ok, de honnan tudja, hogy milyen NEM körülmetélve lenni ?

Èn nem vagyok, és SOHA semmi bajom nem volt, az elözö kommentben felsoroltakból...

2011. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De most értitek, ő csak jobban tudja milyen vele az élet. A szexben pedig nekem is tetszik, szóval...
2011. jún. 30. 09:43
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Csak jobban tudjuk nála, hogy milyen az élet nem körülmetélve...
2011. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
A HIV elkerülhető azzal, hogy nem kefél minden jöttmenttel összevissza, a fertőzések nagy része is elkerülhető a megfelelő higiéniával, a nők meg menjenek el méhnyakrák szűrésre, meg aki annyira fél tőle az oltassa be magát. Egyébként amíg ez nem egy általános dolog, addig valószínűleg tényleg nem nagyon merné elővenni mások előtt, és bizony nagyon ne legyen általános dolog.
2011. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!