Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy pasi meleg?

Figyelt kérdés
Hogy lehet szeretni a saját nemedet? Hogy alakul ez ki és mi befolyásolhatja ezt, hogy ilyen lesz egy pasi? Mitől változik meg a normális élettől? Hány éves korban jönnek rá és hogyan?
2011. júl. 1. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak születik.
2011. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 morcoska ***** válasza:
100%
Annak születnek!
2011. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 morcoska ***** válasza:
84%

Általában mindig érzik hogy valami nem stimmel velük de harcolnak ellene (nagyon sokan).

Általában az első/második párkapcsolatukkor (amelyek sikertelenek) döbbenek rá.

2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt igazából senki sem tudja.
2011. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Mitől lesz egy pasi meleg?

Ez genetika függvénye, vagyis úgy születik. Ennek ellenére sokan különböző gyermekkori pszichés traumákkal (pl. apával való rossz kapcsolat) magyarázzák. Egy biztos, WHO által nyilvántartott betegségek listáján nem szerepel a homoszexualitás.


2. Hogy lehet szeretni a saját nemedet?

Ugyanúgy, ahogy Te az ellenkező nemet. És ez nem csak a szexről szól, az érzelmek is ugyanúgy működnek, mint egy heteronak egy vele ellentétes neművel.


3. Hogy alakul ez ki és mi befolyásolhatja ezt, hogy ilyen lesz egy pasi?

Mint már írtam, így születik, ezt nem lehet befolyásolni, maximum elnyomni, ha az egyén semmiképpen nem akarja vagy meri felvállalni.


4. Mitől változik meg a normális élettől?

Ezt a kérdést nem értem. Ha azt akartad kérdezni, hogy a párkapcsolaton kívül ugyanolyan-e az élete, mint a "normális" embereknek, akkor a válasz igen. Ugyanazokkal a gondokkal, problémákkal kell szembenéznie, mint egy átlagembernek, persze ezeket súlyosbíthatja a társadalom homofób megnyilvánulása. De ugyanúgy élünk, dolgozunk, szeretünk stb.


5. Hány éves korban jönnek rá és hogyan?

Ez változó lehet, de általában a serdülőkor elején vanak az első jelek. Én kb. 12 évesen vettem észre, hogy testileg a fiúk vonzanak, a lányok hidegen hagynak. Ekkor még azt gondoltam, hogy ez csak kíváncsiság és majd elmúlik. De nem múlt el. 18 éves voltam, amikor megbékéltem önmagammal és elfogadtam, hogy meleg vagyok.


24/F

2011. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

22.49-nek Bár személyesen nem ismerek egy homoszexuálist sem, de mégis azt gondolom, hogy sokkal intelligensebbek,megértőbbek, toleránsabbak, mint a heterok. (tisztelet a kivételnek)

28/N

2011. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

22:59 :)

Ebben tökéletesen igazad van :) Beszélgettem már melegekkel csak arról nem, hogy ez hogyan alakul ki stb... azért kérdeztem most meg :) De teljes mértékben sokkal normálisabbak, odafigyelőbbek, toleránsabbak, mint a heterók. Egyébként köszönöm a válaszokat, sokat segítettek, főleg a videós. :)

2011. júl. 1. 23:07
 8/10 A kérdező kommentje:
és a 22:49-esnek is nagyon köszönöm :)
2011. júl. 1. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
A környezete hőmérsékletétől.
2011. júl. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még én sem tudom. Ez olyan, mintha azt kérdeznék, hogy miért a kék a kedvenc színem. Én ovodában éreztem játszás közben, hogy jó átölelni, játszópajtásokat. Picit később csak azt, hogy a fiukat nézem, még később rájövök, hogy mindenképp a lányokat illene nézni, bókolni nekik, mert ez a kötelező, különben nem szeretnek. Aztán 12 éves korig ezzel a gondal nem törődtem, majd tájékozott lettem a szex témában(fiúk-láyok-védekezés), ilyenkor kezdi az ember az önkielégítést. Ilyenkor mindenfélére gondoltam és minél inkább fiukra gondoltam, annál kellemesebb volt. 12-18 éves koromik titkolózás, gondolkodás az alibikapcsolatokon, de nem jött össze. Rengeteg lányt passzoltam le, akinek tetszettem volna. Majd 18 évesen lettem szerelmes előszőr és már nagyon vártam egy saját testi-lelki kapsolatra. Ennyi.
2011. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!