Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik haveromnak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haveromnak van egy csaja, aki (meztelen kép, videó, fiatalkorú, és még izgalmasabbak)?

Figyelt kérdés

szóval egyik haveromnak van egy csaja, aki szerintem picit idióta.

bántja, alázza, tönkreteszi haverom - aki nem fordul ellene, mert szereti, szóval érdekesek mindketten.

na szóval ez a csaj nagyon messzire megy már el...

kibeszéli a srác nagyon kínos, nagyon bizalmas titkait, és nyíltan röhög rajta, a srác meg vörösödik.

agyonverette a srácot, még ezek után, és most kórházban van szerencsétlen, 8 napon túl gyógyuló.

ami a legfurább: azt hiszi a csaj, hogy "úgysem fogja bántani, mert szereti, és majd úgyis megbocsát"...


mit gondoltok, van ennek esze?

azt hiszem, a szerelem elmúlik egyszer, és nagyon biztos, hogy a haver öntudatra ébred...

van a srácnak több gigányi masztizós, meztelen képes anyaga a csajról, és az az érdekes, hogy a csaj is tud erről..

vajon mit gondol? nem használja majd fel? nem fogja megverni a csajt? nem fogja megalázni? nem fogja bántani?

tényleg vannak ilyen hígagyú csajok?

tényleg azt hiszi, hogy ezek után nem fog a srác ellene fordulni? mert nagyon úgy tűnik, hogy azt gondolja, hogy nem...

tönkre lesz vágva az élete a csajnak, most meg olyan jó a kedve, mintha jól végezte volna a dolgát, mintha egy kis játékot űzne...

legalább bocsánatot kérne a sráctól, de nem, inkább látná holtan, meg nevet, hogy kórházban van...

nem normális, én mondom, nem normális!!

én már előre sajnálom a csajt, hogy mekkorákat fog bőgni, és szülőknek magyarázkodni, elvégre 14 éves volt akkor még, amikor a cuccok készültek (egyedül nekem beszélt erről haver)...

miért ennyire hülye a lány? miért-miért-miért?

pedig egész értelmesnek tűnt!

meg okosnak állítja be magát a cédája...

de szomorú vége lesz...


2011. júl. 1. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami alapja annak, amit a csaj gondol, hiszen a srác még mindig vele van, vagy legalábbis még nem tervezi a bosszút.
2011. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kéne, hogy valaki megerőszakolja.. minden máshogy lenne. De előbb-utóbb úgyis visszakapja majd az élettől.
2011. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mióta ez a bunyó volt, azóta nem beszéltek. és haveromra rátör a bőgésroham, de néha dühöng. azt hiszem, ha kimegy a kórházból... mindennek vége.
2011. júl. 1. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kéne, hogy valaki megerőszakolja.. minden máshogy lenne. De előbb-utóbb úgyis visszakapja majd az élettől.
2011. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

istenem,ezen kiakadtam:O

a haverod foldig tudna alazni a csajt,meg fel is lehet jelenteni!mond a haverodnak hogy kuldje el e-mail-be a csaj szuleinek a masztizos kepet,hadd szenvedjen o is azert amit csinalt...de ha a haverod ezek utan megbocsat a csajnak akkor o is egy idiota!

helyebe feljelentenem(a veres miatt)es foldig alaznam!valami nyilvanos helyre tenni a kepeket peldaul,hadd o is szegyenkezzen!

2011. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Talán én? ***** válasza:
hogy is mondta 2arc ?a szerelemtől élő halott lelki temetők ?
2011. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

együtt vannak már régóta... ezt a játszmázást, alázást, stb fél éve űzi a lány. nem veszi észre, hogy a haverom nem él vissza semmivel, néha veszekednek, de sosem bántja...

ha velem ilyet tenne egy lány, első fokon szakítanék, másodfokon pedig bele sem merek gondolni.

de nem, ő szórakozik vele, cseszteti, és észre sem veszi, hogy ez az agyalágyult mennyire szereti, komolyan mondom, az ilyen csajoknak nem tudom hogy nem fér a fejükbe, akik ezt csinálják, és nem ártanak nekik, hogy olyanokkal teszik ezt, akik százszor bosszút állhatnának rajtuk...

2011. júl. 1. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégsem állnak. Innentől nem ész, hanem erkölcs kérdése.
2011. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát... ha most látnátok a srácot, szerintem egyértelműen látszik, hogy ha kijut a kórházból, nem épp az erkölcsöt fogja figyelembe venni...

kicsit bizarr lesz, de örülnék, ha bent maradna még pár hetet, hátha lenyugodna..

2011. júl. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!