Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha közel engedünk magunkhoz valakit, és megszeretjük, akkor előbb vagy utóbb fájdalmat fog okozni a kötődésünk?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapok negatív tapasztalata beszél belőlem. Tavasszal, hosszú idő után végre igazán szerettem egy lányt, de ez viszonzatlanul maradt. Rá pár hónappal hátat fordított nekem az az ember, akit a legjobb barátomnak tartottam. Tudom, nem szép dolog általánosítani, és nem is szabad feladnom, de akkor is, miért van az, h az emberek nem értékelik azt, ha őszintén szeretik őket? És miért nem értékelik az igazi, őszinte barátságot?


Én jó voltam hozzájuk, és most csak fájdalom, és magány a reszortom. Hogy higgyek mindezek után abban, hogy megéri kedvességgel és megbecsüléssel közeledni egy lányhoz? És hogy higgyek abban, hogy megéri törődni a haverjaimmal, barátaimmal?


Én csak arra vágyok, h legyen pár igaz barátom és egy kedvesem. De úgy látszik, túl sokat várok a sorstól...


2011. júl. 2. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Mert az élet egy igazságtalan sz.ar! :(
2011. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én 2 évig hittem és bíztam egy lányban mert úgy éreztem, hogy az érzések kölcsönösek..és 2 év után derült ki hogy eb@sztam 2 évet az életemből!


Mindenre jó voltam tényleg mindenre, de most hogy már sínen van az élete egyszerűen lesz@rt és azt se mondta h húzd meg a faccom.


Lelépett azzal a szöveggel, "hogy bocsi de ennyi volt" azóta semmire nem válaszol és elérhetetlen.


Ennek már 4 hónapja.....


Ergo sz@r az egész....


De talán egyszer összesodor az élet egy olyan lánnyal aki majd engem is megbecsül és nem csak színészkedés lesz neki az egész...

25/F

2011. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem hittem, hogy van még egy ember rajtam kívül ilyen szituban, de ugyan ez történt velem is. Tavasszal megismertem egy pasit, úgy őszintén megszerettem, jó... néha voltak köztünk kis fúrkálódások, úgy titkon élveztem is, szerettem, nagyon. Most meg egyszeriben, elkerül, levegőnek néz, nem tudom mi az oka. És volt egy-két csajszi, akikről azt hittem igaz jó barátnők leszünk, mégsem lettünk, pl.elmentek bulizni engem nem hívtak, meg sok kis apróság, amin persze nem fogok besértődni, de tudom, nem leszünk sosem barátnők. Nekem is csak egy két barát, és egy szerelem kéne, de már egyre kevésbé hiszek benne, hogy valaha lesz.

21/L

2011. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
az a lány, akiért feláldoztam magam, barátaim, pénzem, karrierem, hátbaszúrt és feljelentett végül. na szerinted ez jobb? mindig a jóindulat, mindig a segítő szándék munkálkodott bennem. csak hát zavartam (sosem mondta9...
2011. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

hát igen sokan melléfogunk...


Az a legnagyobb baj, hogy...


Ezt egyszerűen nem akarjuk elhinni mikor ez kiderül!!!

Mert villámcsapásként ér...és nem akarjuk elhinni, hogy ez most komoly??? ...ugye??:)


Háát ez van sokan melléfogunk, és azok akik ezt kapják az élettől azok , lesznek azok a személyek akik kételkednek majd mindenkiben és hitetlenek lesznek és kiölik belölük a komoly érzelmeket...nemde???


Így nehezen bízunk meg a következő párunkban azaz sokat kell ahhoz bizonyítania nekünk érzelmileg, hogy higgyünk!!


(ez kicsit talán nyálas lett de ez van:))

2011. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem ezt duplán sz@r olvasni... Egy fiú, aki szeretett egy lányt... A válaszolók is azt írták, hogy mindent megtettek de a csaj otthagyta... Én miért kerülöm el az ilyen fiúkat? :( Mindig csak engem tesznek lapátra.


Amúgy, hogy ne OFFoljak:

Röhögj a markodba: ezek majd máshogy megkapják az élettől. Tapasztalat.

2011. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
tudod kedves 18:55-ös az a baj, hogy ezek semmi rosszat nem kapnak az élettől pont az ilyen emberek úsznak meg mindent!
2011. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Attól mert valaki nem szeret beléd még nem rossz. Ezt el kéne fogadni.

Két emberből butaság általánosítani, emellett, a barátod verziója lehet hogy más lenne. Tehát nem csak a másik lehet a hibás.

2011. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
igen... általában ezek az emberek úsznak meg mindent, ezek vannak fent, míg a jók lent.
2011. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
egyszer a három legjobb(nak tartott) barátommal mentünk szét... hihetetlenül szar volt. a lányokkal sincs jó tapasztalatom. ami a fiúbarátságokat illeti, hat év(!) üresség után van valaki, aki felé tudtam nyitni. másvalaki mondta, hogy túl idealista vagyok, túl sokat várok egy barátságtól...a srác is mondta, hogy amit én akarok, az nincs, és talán sosem kerülünk annyira közel egymáshoz...de én hiszek abban, hogy az idő segíthet...én beérném egy barátnővel, és egy baráttal, mert nehéz már közelednem, nehéz őszintén bíznom bárkiben.
2011. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!