Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy közeledjek hozzá egy ilyen tragédia után?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki eléggé tetszik csak az a baj hogy másféléve szilveszterkor a szeme láttára halt meg a barátja és azóta nem is járt senkivel.De én szeretnék hozzá közeledni csak nem tudom,hogy csináljam!

17/F


2011. júl. 2. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
sztem elsönek mond neki h sajnálom a trgédiát és nagyon tetszel neki vagy amivel csajozni szoktál viditsd fel.. a lényeg ez.. 982222/F
2011. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha egyébként már nem depizik a srác miatt ne nagyon hozd fel neki a témát. Közelíts hozzá inkább kedvcsinálási céllal, és aztán finoman bókolhatsz neki, és ha úgy látod térj rá a tárgyra. Ha már rajta vagytok akkor mondd neki, hogy megérted, és nem is akarod erőltetni, ha azt érzi, hogy nem, akkor megérted. A lényeg, hogy legyél türelmes, kedves, és megértő. Hajrá! :)
2011. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne hallgass a halott kommentelőre, épp,hogy nem kéne felhozni a tragédiát..de ugyanúgy közeledj hozzá,mint egy másik lányhoz.
2011. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt a halott barát témát fel ne hozd, mert akkor csak emlékezteted a dologra, így nem nagyon fog tudni továbblépni lelkiismeret furdalás nélkül.

Ugyanúgy közelíts hozzá, mint bármelyik másik lányhoz, ha pedig ő még nincs túl a gyászon, akkor majd úgyis elmondja.

2011. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

de nem akarom neki felhozzni a dolgot,mert biztos fáj még neki:(

meg letámadni se akarom csak jobban haverkodni először is,mert régóta ismerem(a balesett előtt óta) és régen még jóba is voltunk de az esett után teljesen elhidegült az összes fiú barátjától...

2011. júl. 2. 23:48
 6/16 A kérdező kommentje:
és szerintetek az gondot okozzhat hogy jó barátom volt az aki meghalt...mert az egyik barátnője szerint esélyem sincs...
2011. júl. 2. 23:51
 7/16 anonim ***** válasza:
hát szegény csaj én nagyon sajnálom,ha velem lett volna ilyen én szerintem vénlányként halnék meg..
2011. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen tragédiát te semmikép ne hozd fel. Főleg ha még nem is ismeritek egymást. Ez papíron esetleg jónak tűnhet, hogy jaj te de kedves vagy de egy nem ettől fog beléd szeretni kettő meg egyébként se lenne jó ha a tragédiáján keresztül próbálnál közelebb kerülni hozzá,
2011. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta ismerem..

és néha fészen beszélünk ( volt már hogy ő írt rám)

és semmikép nem akarok vele a balesetről beszélni:/

2011. júl. 3. 00:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne hozd fel szerintem se.

Legyél kitartó, ne félj sűrűn ráírni. Azért ne legyél tolakodó, adj neki időt, hogy megszokja, hogy "visszarázódjon" a normál életbe. Tehát legyél türelmes. Ez mellett még megértő és figyelmes is. Ha tényleg annyira tetszik, akkor szerintem meg tudod ezt csinálni. És nagyon jófej lehetsz, ha hajlandó vagy így "megdolgozni" egy lányért. :)Én sok sikert kívánok neked - nektek! :)

2011. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!