Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan pasitok aki elsőre nem tetszett, de sokat udvarolt, kedveskedett, úgy hogy mégis összejötettetek vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de persze nem szánalomból, hanem mert tényleg megtetszett.
2011. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 napietus ***** válasza:
nálam az első összbenyomás döntő ilyen szempontból. az nem kizárt, hogy megkedvelem később, de ha elsőre nem tartottam potenciális jelöltnek, ez később nem változik meg.
2011. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1.Nekem mindig attol tetzsik meg, hoyg hoyg viselkedik velem, de az elejen nem nem tetszik, csak mélg nem ismerek belole semmit, ami tetszhetne.:)

2. Egyvalaki van, aki kifejezetten taszitott, azutan meg kifejezetten beleszerelmesedtem, a 2 kozt eltelt masfel ev.

Szerintem az volt a gond, hogy idosebb nalam, és kicsit hozzá kellett oregednem, de nem biztos.

2011. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt(Van még mindig szerencsére.)

Elsőre csak a havert láttam benne, egyáltalán nem jött be. De aztán valami megváltozott, mikor jobban megismertem. Még most is együtt vagyunk.

Nem biztos hogy az lesz az álompasid akit elképzelsz magadnak, sokkal inkább az akivel minden téren passzol a szó, és fel tudsz rá nézni, tiszteled, és szereted, és ő viszont.

2011. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az én érzéseim ritkán változnak, de ha mégis, idővel és ismeretséggel, nem a másik kitartása miatt.
2011. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
vannak olyan hülye csajok, akik ezt nem várják meg, hanem inkább feljelentik zaklatásért. pedig akik ezt megteszik (feljelentés zaklatásért), lehet, hogy később összejönnének a másikkal. csak türelmetlenek, és nem mernek hinni az elképzelhetetlenben.
2011. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. De rossz ötlet volt.
2011. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
olyan volt, hogy képen nagyon csúnya volt, de élőben egy fokkal jobban festett, 3 és fél éve együtt vagyunk
2011. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
igen. a jelenlegi barátom elsőre nem tetszett külsőre, de belsőre már akkor is. aztán nagyon kitartó volt, de persze nem szánalmasan meg nyomulósan, hanem kedvesen. ma már a külsejéért is teljesen odavagyok! :)
2011. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
igen, olyan körökben ismertem meg, ahol eszembe sem jutott volna pasizni(egy barátnőm rángatott el, nagyon nem az én világom volt). Eszembe sem jutott férfiként nézni rá, aztán egyszer csak azt vettem észre h megőrülök a pillantásától(pozitív értelemben) és egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elképzeltem. Azóta boldogok vagyunk együtt :)
2011. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!