Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Infók alul.

Figyelt kérdés
Szóval most volt tegnap vége pont a 7.hónapban pont azon a napon és nem tudom kiverni a fejemből pedig annyiszor megbántott én meg mindig megbocsátottam neki .Tesóim,legjobb barátnőm leakart párszor beszélni amikor először smárolt egy lánnyal mert be volt baszva de állítólag nem engedte és csak egy szájra puszi volt azután a volt barátnőjének írogatta h szereti .Után meg azt mondták neki hogy én egy másik fiúval flörtölgetem pedig nem is egyből kidobott én mondtam neki ,hogy találkozunk megbeszélni ő ki jött ..De mi elött kimentem a barátnőm mondta ne szégyenkezek előtte mikor nem is csináltam semmit..és erre elmondta a barátnőm hogy ki kezdegetett vele ha engem ki dobna ő meg a pasiját járnának-e és én kimentem mindent a fejéhez vágtam és h én semmit se csináltam..erre ezután is megbocsátottam .Most meg megint kikezdett a barátnőmel és azt mondta direkt csinálta h vége legyen mert nagyon fájt neki amit csináltam mert állítólag mondták neki,hogy én valamit csináltam és én próbáltam el magyarázni neki,h semmit ő mégse hitte el utána már nem bírtam tovább inkább azt mondtam legyen vége ha ő nem nekem hisz és vége van ..és nem tudom h felejtsem el :S
2011. júl. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb lesz neked nélkül.

Ő többször megcsal és te megbocsájtod, ezek után pedig még ő nem bízik benned meg a szavadban? Százszor jobbat érdemelsz nála!! Gondolj erre!

2011. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz!
2011. júl. 11. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. júl. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!