Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiúk átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kurta* kérdése:

Szerintetek a fiúk átlagosan hány éves korig akarnak szórakozni mikorra komolyodnak meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26-27
2011. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
igen az elméletben v régen ..ma már egy 35 éves is lehet hülye gyerek + egy 20 éves is komoly..sztem enm kortól függ.éss ami a legfontosabb h aki SZERELMES az megkomolyodik sztem
2011. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
egyet értek az előttem szólóval. 19/F
2011. júl. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek 01:00-val. Aki igazán szerelmes, az úgyis hosszú távra tervez... A barátom az előző barátnőjével is 2 évig volt együtt, velem meg már 3,5 éve, és már az esküvőt tervezgeti... Ha nem tanulnánk már, és lenne saját keresetünk, biztos, hogy már el is vett volna... Már a kapcsolat elejétől kezdve közösen tervezzük a jövőt, családot, gyerekeket... Például a mostani "nagy lépésünk", hogy 2 hónap múlva költözünk össze.

Mikor egyetemre mentünk, felajánlottam neki, hogy menjen bulizni, csajozni, élje ki magát, de kinevetett, és azt mondta, én kellek neki egy életen át...

Amúgy sok barátnőm is 4-5 éve együtt van a korunkbeli barátjával, sokaknál életük első kapcsolata, és mégis nagyon jól megvannak, és közös jövőt terveznek.

Mindenhol látom, hogy dúl a szerelem- ahogy nálunk is- és elképzelhetetlen lenne, hogy ne együtt éljék/ éljük le az életüket, mert mindenkin látszik, hogy együtt terveznek egy életre.

Persze még közbeszólhat az élet, csak példaként említettem, hogy én sok fiút ismerek, akik huszonegykét évesen is komolyan gondolkoznak a jövőjükről, családról stb.

20/L (22/F)

2011. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

01:12 És én miért nem találok ilyeneket? :',(


20/l

2011. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert foglaltak....? Az ismerőseim mind 16-17 évesen jöttek össze a barátnőikkel, a barátom 18 volt...
2011. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 28-32 környékén akarok majd egykor házasodni addig építek életet ,de szórakozni azt mindig kell persze egyedülállóként és házas életben másként működik a dolog. Mindennek eljön a maga ideje. Szóval én azt mondom legyen olyan 23-26 ekkora már illő egy komolyabb imaget felvenni egy férfinak.

18/F

2011. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az utolsóéval értek egyet.

Pontosan ezért nem korombéli 18 éves fiúk közt keresgélek, hanem a 23-26-os korosztályban.

Szerintem én lennék a világ egyik legboldogabb nője/lánya, ha elém botlana egy olyan 18 éves fiú, aki úgy viselkedik és úgy is néz ki mint egy 23-6 éves Férfi. Mert akkor a nyakába borulnék és még úgy 50-60 évig el se engedném.

Amíg a korombéli fiúk a mennyiségre mennek, én a minőségre megyek. Hát remélem egyszer a legtöbb lány is eljut erre a szintre és talán újra teremthetjük azt, mint ami 20 évvel ezelőtt is megvolt.

Hogyha a fiú betölti a 18. életévét képes legyen megbirkózni akár egy család fenntartással is.

Mert komolyan 20 év távlatába ez a 18-as "korhatár" kitolódott 26ra..

2011. júl. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van aki már 18-20 évesen is elég komolyan gondolkozik, és van, hogy valaki 35 évesen is úgy viselkedik mint egy kamasz. embere válogatja. ha nagyon általánosítani akarunk akkor azt mondanám, hogy 30 fölött.
2011. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28 vagyok, de 20évesen se szórakoztam a lányokkal. Világ életemben tiszteltem őket és komoly kapcsolatot akartam. Más kérdés, h nem találtam még meg hozzá a megfelelő partnert. :(
2011. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!