Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most èn nem èrtem?!

Figyelt kérdés
2 ève vagyok egyutt a pàrommal, eleinte mint a filmekben minden szép ès jo volt. Aztàn idekoltoztem hozzà, egy màsik orszàgba. A règi èletemet feladtam èrte. Azt hittem hogy megèri. Az utobbi idoben rengeteg a vita koztunk, a kutyàja miatt. Ez az eb-ès most szogeznèm le, szeretem a kutyàkat-egy elkènyeztetett hisztis kutya hiper dominàns, ès kovetelozo. Nincs egy nyugodt percem tole, bent van a lakàsban pedig kertes hàzban lakunk. Tegnap a harmadik alkalommal morgott meg, ami szerintem nem egy normàlis dolog. A pàrom szerint eltulzom a dolgot, a "veszekedésunk" olyan szintre jutott, hogy "ha nem tetszik lehet koltozni". Azt hittem a pàrom szeret engem, nem azt kèrtem, hogy vàlasszon koztem s a kutya kozt, csak, hogy làssa vègre a fàtol az erdot. Szerintem igy egy normàlis ember kèptelen èlni a sajàt èletèt, amikor egy kutya irànyit mindent. Pl. reggel 6kor minden nap vonyit mert èhes, egèsz èjjel fel-alà jàrkàl, ha kicsukjuk szètkaparja az ajtot. Szoval èp eszemmel, igy nem mehet tovàbb. szeretem a pàrom, gondolom o is engem, csak azt nem èrtem, hogy lehet valaki ennyire elfogult? Nem azt kèrtem tole adja el a kutyàt, csak hogy probàlja megnevelni. Szerinte tulzok, a kutya jonevelt, mindeki megirigyli, -persze ezek az emberek nem laknak itt. Nem èrtem hol a hiba?!
2011. júl. 4. 08:30
 1/6 bix ***** válasza:

a kutya ha el van kényeztetve akkor sajnos ennyi. sokat nem tudsz tenni. alapvetően a kutya az megpróbálja elhelyezni magát a rangsorban valahol. ha a párod nem volt elég domináns hogy ő legyen a falkavezér, ergó nem hallgat rá, akkor komoly gondok vannak. ha rá hallgat veled viszont ilyen, hát akkor neked kéne kicsit kiengedni a hangod, hogy belássa te is fölötte vagy a rangsorban.


a kutyát nevelni nagyon nehéz. lehet hogy segítene ha feldobnád, vigyétek el ketten iskolába, ott azért sokat tudnátok alakítani rajta.

2011. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a gyors vàlaszt.az a baj,pont ez miatt veszekedtunk.hogy kiengedtem a hangom.a pàrom szerint a kutya igy normàlis,szertintem nem.sokat nem èrtek a kutyàkhoz,-ezt neki is megmondtam-utànaolvasgattam,ès nagyon rossz dolog amikor a kutya ugymond megkeseriti az èleted.a kutya azèrt morgott meg,mert ràm nem hallgat,nem fogad el a falkàban,8 èves elottem màr itt volt.egy kutya nem jàtèk,foleg ha megmorog.addig nem akarok eljutni,hogy meg is harap....
2011. júl. 4. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Tekintettel kellene lenni rád is.

A kutyát suliba tényleg érdemes vinni.

Ahoz meg nem tudok mit szólni,hogy azt mondta el lehet költözni.Hát meg is tenném,kefélje a kutyát.

Nekem 2 kutya vana laskásba.

Valemelyik nap reggel a párom ment dolgozni,de előtte csontot adott nekik.Nem tudtam aludni a rágcsálástól és rájuk szóltam.

Amikor felkeltem akkor ették meg a csontot,addig csak ültek felette,olyan édesek voltak.

Minden nevelés kérdése,egy kutya sem születik elkényeztetettnek.

2011. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kutya suli?errol a pàrom hallani sem akar!!irta,o szerinte a kutya igy tokèletes.mindenki irigyli,hogy mennyire jolnevelt.mondjuk,azt elfelejti,hogy kivulrol minden kutya aranyos,de egyutt èlni,nem biztos,annyira felemelo.a lakàs ahol lakunk,teljesen nyitott.tehàt mèg az ajtot sem tudom becsukni.engem ez a dolog nagyon stresszel,kèptelen vagyok megèrteni,hogy kutyàt mièrt kell ugy tartani mint egy gyereket.okè nevelès kèrdèse,igazad is van,egy 8 èves kutyàn mit lehet vàltoztatni?semmit.a berogzult megszokàsait nem fogja megvàltoztatni,mert azt szeretnèm.mondjuk ha az èn kutyàm lenne,a pàrom kèrnè èn biztos vàltoztatnèk..!sajnos csalodtam a pàromban...
2011. júl. 4. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos te hamarosan ott fogod hagyni a párodat,ha ez már ilyen szinten "kijött belőled"...
2011. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki az úr a háznál? Le chien, és ezt vedd tudomásul.

Látom a jövőt...Te kiköltözöl a kutya házba, a kutya a helyedre fekszik az ágyba, igaz Ő kevésbé tud mosogatni, főzni , takarítani, vasalni stb. Viszont ha szereted a velős csontot és a kutyatápot, jó dolgod lesz......

Hagyd a francba ezt az ürgét, keress egy másik csiga evőt...


Ffi

2011. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!