Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki vagy inkább most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy inkább most hagyjam?

Figyelt kérdés

A barátomnak nem sikerült egy vizsgája, eléggé maga alatt van-volt. Szerintetek írjak neki, hogy mi a helyzet, hogy érezze, hogy mellette állok, vagy inkább hagyjam?(arra gondolok, hogy már frusztráló lehet, hogy mindenki sajnálkozik és kérdezget.)

Szerintetek?


2011. júl. 4. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam ebben a helyzetben én is... én mondtam neki, hogy sajnálom, hogy így alakult, de ne adja fel, ha magában szeretné lerendezni ezt, azt is megértem, de ha szeretne róla beszélni, akkor tudja, hogy én meghallgatom, ezután más témáról kérdeztem, hogy ne érezze, hogy várakozok, hogy mondjon már valamit, de később ő tért vissza a dologra :)
2011. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor most írjak, hogy mi van vele? vagy várjam amíg jelentkezik?
2011. júl. 4. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
írj
2011. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!