Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szivatja a barátját? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivatja a barátját? A legjobb barátnőm, és egyszerűen nem tudom megérteni! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk. A lány már óvoda óta a legjobb barátnőm, de most egyszerűen nem tudom megérteni. Összejött 4 éve egy fiúval, ő most 24 éves. A srácon látom hogy nagyon szereti, meg minden, mondja is, de a barátnőmön már nem látom azt a "rajongást" amit régen. A srác nem egy szegény családból származik, 2 autó lakás, meg minden. Aztán egy 4 hónapja kb voltam a barátnőmnél, és egyik barátnőjével beszélgetett. írta neki hogy már nem szereti egyáltalán a fiút, csak azért van vele, mert mellette minden gördülékenyen megy. Akkor mondtam neki, hogy ha nem szereti akkor hagyja ott, miért szivatja, meg csak a pénze miatt nem kell megtartani. De ő máshogy gondolja. Csalni még nem csalja, dehát ez is idő kérdése. A srác meg milliószor kaphatna jobbat(eddig nem így gondoltam, de már változott a véleményem). Hatalmasat csalódtam most benne, és nem is sejtettem hogy nem szereti már, amikor együtt vannak nagyon jól játsza a hősszerelmest. Miért nem hagyja el? Bekeverni nem akarok, szóval nem fogok kitálalni a srácnak, amúgy sem hinne nekem. Előre is köszi!
2011. júl. 4. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted a fiú ezt nem látja, nem érzi?

A nők olyan jó színészek, hogy akár órákig is képesek megőrizni azt a titkot, amivel évekig együtt kéne élniük.

:-)

Na meg a barátnő beavatása is nagyon jó formája a titoktartásnak.

2011. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy ostoba, hülye, agyjátszós k_rva...
2011. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek, majd jól pofára esik.. vagy nem
2011. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
moresre kell tanitani a kis kur.vàt
2012. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!