Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szakítás után a csajok bármit megtennének, hogy újrakezdjék a fiúval, de mindhiába;majd eltelik egy bizonyos idő, a csaj teljesen túl van a pasin, és ők akkor kezdenek el megint próbálkozni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve, hogy szakítottam egy sráccal.Nagyon kivoltam, bármit megtettem volna, hogy megint együtt legyünk, de ő tudomást sem vett rólam.Azóta teljesen túl vagyok rajta, sőt már másik sráccal vagyok, de a napokban írt egy üzit, hogy hogy vagyok meg ilyenek..

Persze most már semmit nem akarok tőle, de miért van ez??

És ez nem is az első eset..


2011. júl. 4. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl egyszerűnek tűnhet, de nem lehet, hogy csak szimplán kíváncsi h hogy vagy?:D
2011. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert a pasi már nem szeret és nem érez irántad más mint , hogy max haver vagy ennyi!!!!


Ilyen egyszerű!


DE! Egyes nők vagy túl nagyra tartják magukat, hogy ők túl jók ahhoz h a pasinak ne kelljenek!

- Egyesek túl naivak!

- Egyesek nem látnak ésszel, vagy csak hülyék!

2011. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem látom, hogy pont így lenne. Sok ilyen eset van, meg sok másmilyen. És szerintem nem is a nemtől függ inkább ebben az esetben sem, hanem attól, ki szakított és kivel szakítottak? Számos olyan esetet láttam/látok, ahol az próbálkozik vissza rögtön, akivel szakítottak, de akkor az a fél, aki szakított, még szilárd. Aztán idővel jön a helycsere. Van olyan ismerősöm is, akik 1 év után újra összejöttek, lett is azóta már 4 szép gyerekük! :)
2011. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy azért ír rám a volt pasim, mert visszatértek a régi érzései, de tényleg csak annyi volt az egész, hogy h kíváncsi volt mi van velem!

Velem ugyan ez volt a szitu! Nem kell túl komplikálni, csak érdeklődött! ennyi

2011. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!