Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak az IDŐSEBB FIÚKRA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az IDŐSEBB FIÚKRA BUKOM? Miértnem bukok soha olyan fiúra aki velem egyidős?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és még sohasem tetszett egy fiú sem, az én korosztályomból.. De nemhogy 13-14 éves fiúk nem jönnekbe.. de mégcsak 16-17 évesek sem..

Nemtudom miért van ez igy.. Erre azt szokták mondani,hogy azért járnak a 16 éves lányok 25 éves srácokkal,mert van kocsijuk,állásuk stb.

De én soha nem ezt nézem.. hiába látok helyes tizenéves srácokat,egyszerűen nemtudom őket komolyan venni.. ÉS mindig ilyen 20-25 éves srácokba zúgok bele.. És tök szar, mert tudom hogy ez nemjó, és nem is próbáltam még összemelegedni nálam enyivel idősebb fiúval.. A fiatalabbak meg nem izgatnak.. Szóval egyedül vagyok ! És azt látom hogy körülöttem minden lánynak van pasija. Akár csunya,hályas meg ilyenek akár szép.. Nekem meg nincs!

És 14 éves vagyok,még nem smároltam,nemis volt még igazi kapcsolatom..

És csak 5-6 év különbség van köztem és a fiúk között akik tetszenek.. de az most még soknak tűnik.. mert nemvagyok még 18,őkmeg már elmúltak..


2011. júl. 4. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
apakomplexusod van szerintem :)
2011. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát ha 5-6 évvel idősebbek tetszenek akkor azok

bajnam nem baj az 5-6 év mostse

2011. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai társadalommal de már oda fajult hogy a kis p*csöket is lenézik a saját korosztályukat.Persze lehet általánosítani hogy a 12-15 évesek tudatlan kamaszok de vannak ilyen haverjaim teljesen normálisak ha nem ismerném azthinném rájuk 18 évesek csak mindig le kell alacsonyítani a kicsiket megérdemled hogy egyedül vagy ha úgy elitéled a saját korosztályod hogy nem is ismered mert te azthiszed hogy vagy már vki ...
2011. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

szerintem nem értetted meg amit irni szerettem volna.. vagy én fogalmaztam roszul...

nem gondolom magamat érettebnek a velem egyidős fiúknál,se jobbnak,se szebbnek.. csak egyszerűen nemtudok beléjük szeretni. Mindegyik csak haver.. ők viszont egy idő után belémszeretnek,és onnantól kezdve pedig kellemetlenné válik a dolog..

2011. júl. 4. 18:46
 5/18 anonim ***** válasza:
14 évesen mi a szart akarsz te egy 20-25 évestől? A lányok ebben a korban azt hiszik, érettebbek a korukbeli fiúknál, de ezt csak indok a kurvulásra. Miért gondolod hogy egy 20+ éves komolyan tudna venni? Ugyanmár.
2011. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

akkor leirom mégegyszer.. nem érzem magamat érettebbnek!!

és nem gondolom hogy egy 20 éves komolyabban tudna venni.

próbáltam már beleszeretni 14 éves fiúba.. de egyszerűen nem ment.. és átverni meg nemakartam..

nem tehetek róla..

2011. júl. 4. 18:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy 25-26 éves srác nem kezdene ki egy 14 évessel de még egy 20 éves sem. Ezért akár börtönbe is kerülhet. Lehet hogy túl komoly vagy a korodhoz képest és ezért tetszenek az idősebb fiúk,de szerintem inkább apakomplexusod van. Milyen a kapcsolatod az apukáddal,elváltak a szüleid?

Velem pont az ellenkezdője van. 18 éves vagyok,boldog családban nőttem fel,apukámmal jó a kapcsolatom. Most összejöhettem volna egy 25 éves pasival de nekem nem ment mert túl öregnek érzem magamhoz.

Nem hiszem hogy baj lenne ha 14 évesen még nem csókolóztál és nem volt még kapcsolatod. Majd ha 30 évesen lesznek hasonló problémáid akkor kezdj el aggódni. Nekem 15 évesen volt elösször barátom és hidd el nem maradtam le semmiről!

2011. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mit jelent az apakomplexus???


igen elválltak a szüleim.. És imádom az apukámat mindennél jobban,ha ő aztmondaná hogy vegyek fel egy gumicsizmát és sétáljak le benne szerbiába,meg vissza.. aztis megtenném!!!

2011. júl. 4. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Éppen ez a baj,hiányzik olyan szinten az apukád,hogy a leendő barátodban is azt keresed :):) Ennyit jelent :)
2011. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem hiányzik,mert apukámmal élek,amióta elválltak
2011. júl. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!