Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyáva dolognak számít?

Figyelt kérdés
iwiw-en szakított velem a barátnőm és azóta nem láttam.Szerintem úgy az egyenes ha a szemembe mondja hogy vége
2011. júl. 4. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyáva. Igazából elszomorít ez a mai társadalomkultúra. Egyáltalán fél még attól is hogy a szemedbe nézzen és ott mondja meg ,naná hogy gáva.

21/F

2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, a szakítást szemtől szembe kell.

Neked is könnyebb, mert akkor le tudod zárni, különben nehezebb.

Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak lány, és a barátom tett ugyanígy.

7 hónapja nem tudom magam túltenni, mivel az utolsó emlékkép az, hogy egy padon hevesen csókolózunk.

2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
nem mindegy??a végeredmény uaz
2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az de cink, ez a leg bunkóbb dolog amikor levelet vagy sms-t ír pasid/csajod h vége, legalább a szemedbe merne nézni és úgy dobni, ez gerinctelenség sztem
2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

nem ... ez egy szánalmas dolog... -.-

gratulálok a csajnak ;) és a következő szerencsés áldozatnak ;) :D :S

én ezt Soha nem tudnám megcsinálni és eddig Nem is tettem és nem is fogom ... ehhez arc kell (Y)

de legalább most már tudod ,hogy kb. ennyit jelenettél neki :/ már bocsi :/ (L)

17\L

2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
sztem gyáva dolog és parasztság nem felvállalni szemtöl szembe. én mikor szakitok 1 növel akk ezt személyesen teszem meg mert sztem igy korrekt söt általába még utána is beszélünk mint barát v ismerös.
2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Így van, egyetertek, nagyon gyáva és gerinctelen dolog.

Igy probalja meguszni hogy szembesulnie kelljen az erzeseiddel.

2011. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Velem is netem szakítottak, nem egyszer:(((
2011. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
személytelen, gyáva dolog, nem tisztel meg annyival, hogy ezt személyesen tegye... nem méltó egy kapcsolatra :)
2011. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

És ilyenkor szerintetek bunkóság megkérni az illetőt, ha nem élőben szakít, pár hónappal utána, hogy tegye meg élőben?

Szeretném látni ilyenkor az arcát.

2011. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!