Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Elmúlt a szerelem vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés
Van bartátom, de egy haverom után vágyakozom. Napok óta rá gondolok, nem a barátomra ... nem tudom mit tegyek. Elég komoly a kapcsolat, ez csak nehezít a dolgokon.
2011. júl. 5. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha másról fantáziálsz a barátodon kívül akkor nem lehet elég komoly a kapcsoalt!:)

Szerintem csak fellángolás volt az egész és mostanra rájöttél hogy nemis Ő az akivel szeretsz együtt lenni,hanem az az ismerősöd akiről fantáziálsz!

Megnehezíti a dolgot ha az a másik fiú csak barátként tekint rád és nemtudna veled többet elképzlezni!

2011. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lépned kell, mégpedig ott kell hagynod a fiút. Ez nem egészséges kapcsolat, és nem is fair a pároddal szemben. Sokan összetévesztik a ragaszkodást, és az el nem engedést. Ha már fiú érdekel, lassan már komolyabban, mint a jelenlegi, szakíts a mostanival, és kockáztass. Sokan mondják, hogy járt utat nem szabad elhagyni járatlanért... magyarul a mostani pasidat már ismered, míg a másikat nem. De hát fiatal vagy, lesz még elég pasid, és sok időd van még újra szerelmes lenni...
2011. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság h ittasan a 7végén elkotyogtam a haveromnak h megcsókolnám, érdekel... Ő csak mosolygott, és várja h elhagyjam a barátom. Olyan barátot szerettem volna mint aki most van. Erre most ez se jó ... :/ (19 vagyok)
2011. júl. 5. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

ha már tudod hogy teis érdekled őt és várja hogy elhagyd a mostani barátod akkor ne habozz!Ha túl sokáig vársz vele megnehezíted a pasid jhelyzetét és lehet hogy a fiú is megunja a várkaozást!

2011. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
óóó jaj. Az első jelek. Mikor kiszerettem a barátomból, akkor elkezdtem én is másra vágyni. Még fél évig húztuk együtt, és azt hittem ő kell nekem és vele leszek boldog, de azóta megtapasztaltam, hogy milyen őszintén, teljes szívből szerelmesnek lenni, és elmondhatom, hogy megérte külön menni *.* de ha akarsz róla beszélgetni, írj privit és felveszlek msnre :P
2011. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az MSN csak azért nem jó ötlet mert a barátom szokta olvasgatni kinek miket írok. Történetesen 3hónapja csókolóztam mással, megtudta és ellenőriz. De privit írok
2011. júl. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!