Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez így, hogy őt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így, hogy őt nem úgy szeretem?

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége a 3 éves kapcsolatomnak, mert már nem működött a dolog, és közös megegyezés volt. Azóta nekem már van párom (1hónapja) akivel nagyon jól érzem magam, és tudom, hogy szeretem is őt, hiányzik ha nincs velem, stb. De mégis azt érzem, hogy ez az érzelem fele olyan erős sincs, mint amit a volt barátom iránt éreztem. Lehet, hogy csak idő kell, hogy teljesen beleszeressek, de ár az is megfordult a fejemben, hogy az exem volt a nagy ő, hiszen őt egyenesen imádtam...
2011. júl. 5. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
# már
2011. júl. 5. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetes, mert még nem vagy teljesen túl az előző kapcsolatodon. Majd idővel őt is jobban megszereted.
2011. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nos elég friss még ez kapcsolat de szerintem csak idő kérdése de persze lehet hogy őt nem szereted majd úgy mint az exed és szerintem ez teljesen normális a lényeg hogy boldogok legyetek együtt.
2011. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha közös megeggyezés volt, és nem harcolt még a szerelmedért akkor meg jó hogy szakítottatok és új barátod van akivel boldogok lesztek :D
2011. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem hiszem, hogy két embert lehet ugyan úgy szeretni:) mindenkit másképp szeretünk. nem fogod kétszer ugyanazt érezni.:) szerintem:)) szóval ne aggódj, engedd el magad, és élvezd amit érzel:) ne agyalj:P

23N

2011. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!