Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen kérdéseitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen kérdéseitek lennének egy fiúhoz? Itt mindet feltehetitek!

Figyelt kérdés
De nemsoká megyek aludni, lesz amire csak holnap tudok válaszolni. Azért hajrá
2011. júl. 5. 21:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tudtok aggyal gondolkodni?
2011. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Többek között engem az érdekelne, hogy nektek milyen érzés, mikor csináljátok illetve amikor elmentek.. de ezt tudom, hogy nem lehet leírni... sosem fogom megtudni a választ :(
2011. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért kell meg bámulni más lányokat, ha szeretitek a párotokat?
2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
izgat egy fiút ha ráülök az arcára?
2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
Csodás érzés mert a párom és én is élvezzük a dolgot. Csodás h a testével eggyé válok, az elélvezés pillanata pedig maga a mámor, aztán a szemébe nézek, és piszok mázlistának érzem magam h beleszerettünk egymásba :)
2011. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Janee_ka ***** válasza:
64%

Azért nézünk más lányt ha már van feleségünk mert hűséget nem vakságot fogadtunk :D

Nézni csak szabad D

2011. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Na itt van az első adag:


1. Azért nem tudunk aggyal gondolkodni, mert a lányok elveszik az eszünket!


2. Miért gondoltam, hogy ez a kérdés is benne lesz? :)) nagyon jó... Mikor elmegyünk... mint a mennyország :))) Csak kár hogy utána vége :(((


3. Azért bámulunk más lányokat, mert olyankor látjuk hogy a mi csajunk mennyivel jobb mint a többi. És amúgy is, ez jár nekünk. Azért van a két szemünk, hogy bámuljunk :)


4. Izgatja ha ráülsz igen, sőt akárhova ülsz, ha nem meleg biztos hogy beindul. Kivéve ha irgalmatlan ronda vagy és ha nagyon kövér, és úgy ülsz a fejére

2011. júl. 5. 22:04
 8/47 anonim ***** válasza:

bárcsak igaziak lennének a válaszok..de nem rossz próbálkozás

try again:D

2011. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
Tényleg b**snak tartjátok ha egy fiú csupasz odalent? Ha igen mért? (szerintem pl. sokkal higénikusabb lenne)
2011. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Mi az amivel fel lehet izgatni még nagyon egy fiút? Nem feküdtünk még le úgyhogy az kizárva (nem miattam nem) volt már orális szex, 69 simán kézzel (mind ketten megcsináltuk a másiknak) de most valami újdonságot szeretnék neki, ami nem a szex, és nem tudom mi van még egy fiú agyába ami ilyen, és szeretné. Olyan is van hogy ruhába vagy bugyiba 'szexmozdulatokat utánzunk' szóval nagyjából minden. Neked mint fiú eszedbe jut valami?
2011. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!