Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátotok összeköltözne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok összeköltözne egy másik lánnyal, aki amúgy a szaktársa a fősulin, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal nagyjából 1 éve vagyunk együtt, és albérletben lakunk mind a ketten (nem együtt), mivel vidéki fősulira járunk. De most sajnos úgy adódott, hogy neki el kell költöznie onnan, ahol eddig lakott, és az egyik haverjával meg egy lány szaktársukkal (akivel elég jóban vannak mindketten, jó barátok vele, és amúgy is sokat lógnak együtt) akarnak összeköltözni.

Mondtam neki, hogy nem igazán örülök a helyzetnek, és hogy nem szeretném, ha egy lány is lakna velük, de hát erre mindig jön a "tudod, hogy bennem megbízhatsz" meg a többi nyugtató duma. Az a helyzet, hogy nem is ő akarja igazán, hanem a haverja, hogy együtt lakjanak vele, viszont a haver meg a páromtól nem bír elszakadni (párom abban is benne lenne, hogy máshová költözzön, ne velük, de a srác szinte össze van nőve vele és emellett a csajhoz is ragaszkodik).

A másik nagy gond ezzel pedig az, hogy se a lány, se a párom haverja nem kedvel engem különösebben, sőt, egy időben elég sokat fúrkáltak minket... Valahogy túljutottunk ezen az időszakon, de még mindig nem bírnak engem, és most nagyon félek attól, hogy ha összeköltöznek, akkor megint megpróbálják majd ellenem hergelni a páromat, telebeszélik a fejét hülyeségekkel, és előbb-utóbb bogarat ültetnek a fülébe. :S


Mit tegyek?


22/L


2011. júl. 6. 14:13
 1/10 Dexy ***** válasza:
Én nem engedném oda... :/ 19/L
2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jézusom ilyenen kár is rágódnod..én is 1 pasival lakok 1 albiba és tény,h először mindenki csak néz h pasival???mit szól ehhez a barátod???Hát SEMMIT!!!ismeri a srácot,bemutatkoztak 1másnak,néha még tök jókat is beszélgetnek..mellesleg a lakótársamnak is van barátnője aki először furán nézett rám de látta,h normális vagyok és eszem ágában sincs rárepülni a srácra..amugy meg ahol nagy a szerelem és van bizalom ott ellen tudnak állni a kísértésnek is..

21/L

2011. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt megismertem a párom együtt lakott több mint egy évig egy lánnyal, szerencsére mikor megismerkedtünk már nem. Elég fura helyzet volt, mikor megtudtam és tartották a kapcsolatot előttem telefonált vele meg minden. Eléggé zavart, de állította hogy csak barátok(el is hittem mert a csaj nem túl szép, és nem olyan tipus akit szeret), de hogy havernak néha jó. Szerencsére ma már nem igazán beszélnek azzal a lánnyal, úgyhogy megnyugodtam, De ha mégegyszer jönne ilyen helyzet, tuti nem engedném, én alapból is elég féltékeny vagyok, nemhogy másik lánnyal lakjon. 24L
2011. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ismerem a lányt, előtte fél évig az én lakótársam volt, nem az a gondom vele, hogy ne adj isten rámászna a páromra, hanem attól tartok, ellenem fogják hergelni a haverjával együtt. :S

Plusz a lány mellé valószínűleg még egy csaj lakótársat keresnének, akit még ők se ismernek, meg én se, és én simán kinézem a párom haverjából, hogy végig azon fog ügyködni, hogy összehozza őket, mert engem hihetetlenül utál. :S Tudom, hogy a párom rendes, meg nem fogja hagyni, hiszen szeretjük egymást, de maga a tudat akkor is ijesztő, és én amúgy is elég féltékeny típus vagyok, szóval... Plusz erről már beszéltem a párommal, és ő például kifejezetten megtiltotta, hogy fiúk költözzenek hozzánk (pedig anno 3 jelentkező is volt, és csak ezért utasítottuk el őket), így viszont nem érzem úgy, hogy fair a dolog. Én nem lakhatok fiúkkal, de egy szavam se legyen, ha ő költözik össze két lánnyal...? Kicsit igazságtalannak érzem a helyzetet.

2011. júl. 6. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén,hogy én sokkal jobban szeretek fiuval együtt lakni mint lánnyal..a bnőm is összeakart velem költözni de én a bevált fiu lakotársam mellett döntöttem..nem nyávog,nem ugráltat,és nagyon udvarias mivel ha nincs kedvem elmosogatni akkor ő megteszi meg persze fordítva..bár tény h vannak olyan srácok akik nehezen viselik el a tudatot h pasival lakom együtt de megismerik és akkor megnyugszanak..szal te is nyugodtan összeköltözhetnél pasival,hiszen a párodnak ebbe nem nagyon lehet beleszólása főleg ha meg van a bizalom.és sok ember örül ha főleg egytemeknél ha kiadó albit talál társakkal együtt..és ha a barátod tényleg nagyon szeret akkor nem hiszem hogy a haverjai befolyásolhatnák..

21/L

2011. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ő megszabta hogy te nem költözhetsz össze fiúval, te is megteheted. Ha nem tette volna, most ő is lakhatna lánnyal ahogy te is fiúval. De megtette, szóval szólj csak bele.
2011. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az én párom együtt lakik a tesójával ketten (két fiú) és amikor szóba került, hogy összeköltöznénk, a párom leszögezte, hogy eszembe ne jusson, hogy hármasban fogunk éldegélni, amíg nincs lakás, átmenetileg is mást kell kitalálni.

és nem azért mondta, mert ő vagy a tesója, vagy én ne lennénk megbízhatóak....

hanem nem egészséges

2011. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből baj lesz... :(
2011. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Borzasztó féltékeny típus vagyok szóval ha ilyen helyzetbe kerülnék meg is örülnék.Ami a jó,hogy a barátommal megbeszéltük , hogy mielőtt bármit teszünk az nekünk rosszul esne e fordított helyzetben ha a másik csinálná.Tudom ,hogy ő is megőrülne ha egy fiúval laknék együtt szóval nem kell félnem:)
2011. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a lényeg. Itt túl sok a bizonytalansági tényező meg a "nekem szabad, neki nem", meg a barátok érzései is veszély-tényezők, szóval nem is folytatom. Az egész gáz és előre vetíti, hogy nem lesz jó vége.
2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!