Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem és összetörte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem és összetörte a szívem, de most újra össze akar elem jönni, vissza fogadjam?

Figyelt kérdés

A csaj fél év után egy nap azt mondta vége és ennyi. Előtte nem mondott semmit, hogy baja van.

Most rám írt, hogy hiányzom neki és találkozni akar.

Szerintetek érdemes lenne vele újra összejönni?

Én csak azt írtam hogy baráti beszélgetésre találkozhatunk, ha már szana szét törte a szívem ő közdjön ha újra össze akar velem jönni.


2011. júl. 9. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szórakoznak, nem tudják, hogy mit akarnak.
2011. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, csak játszik veled!
2011. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De hát még 20 évesen se tudja mit akar?:S

mindketten 20 körül vagyunk

2011. júl. 9. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Volt ilyen velem, de azt tanácsolom ne tedd. Ezzel azt fogja hinni hogy ő irányíthat téged és másodszor is összetörheti a szíved. Szerintem ne fogadd vissza... De ahogy gondolod ha úgy látod megéri, és tiszták a szándékai és betudja bizonyítani hogy tényleg szeret akkor oké.
2011. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát 20 évesen már igazán benőhetett volna a feje lágya, szerintem ne gyere össze vele megint, keress egy normálisabb lányt.
2011. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
figyelj én elmondom van rá esély hogy egyszer mély pontra jutottmivel nem mindig vagyunk a csúcson nem mindig vagyunk vidámak meg üdék stb és lehet rájött mégis hiba volt otthagyni téged de ez csak az egyik verzió és tényleg ritkák az ilyen ráadás nem lehet bizonyitani ez a bizonyitsd be is olyan hogy tennie kell valamit ésm ármegvan a cél attól még otthagyhat ujra és kétségtelen hgy én is inkább ahive vagyok hogy ne fogadd visssza de ha vissza is fogadod akkorutána nehogy rosszul essen ha ujra összetöri a szived....ha még is beválalod akkor sok sikert és jó szerencsét!!!4:D:D:D
2011. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam, hogy meglátom hogy mit mond vagy akar é ha össze is jövünk már távolságtartóbb leszek. Nem fogok kinyílni teljesen neki. Mert lehet ő is mélyponton volt és úgy gondolta így jobb lesz de rájött hogy mégsem. Nem tudom de már ha össze is jövünk biztos nem lesz semmi ugyan olyan mint régen.
2011. júl. 9. 23:11
 8/11 anonim ***** válasza:
nehogy vissza fogadd! utána elfog hagyni megint csak még rosszabb lesz!!!
2011. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a szakitás után hány nappal mondta,hogy akar találkozni?
2011. júl. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4 nappal később küldött sms-t
2011. júl. 10. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!