Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azt hiszi lekoptattam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 4 napja ismerkedtem meg. Tegnap elhívott talizni este (ilyen rendezvény volt a városunkba ), azt mondta bejövök neki meg minden. Elmentem barátnőmmel, jöttek is, de a srác kicsit részeg volt. Először meg se ismert szinte, utána leesett neki hogy én vagyok és köszönt meg minden. Egész este annyira aranyos volt, maghoz ölelt meg adott puszit a fejemre meg minden, mivel mondtam hogy nem akarok mást. Aztán barátnőmmel voltam és neki is ott volt a srác akivel alakul valami. Bementünk a női wc-be közbe a srác mondta barátnőmnek hogy hozzon vissza meg minden és itt megvárnak. Kb. félóráig voltunk a wc-be azt beszélve, hogy mi legyen végül kimentünk, hogy egyenlőre az én srácommal leszünk, de addigra elmentek. Előtte egy félórával már 1x elmentünk de nem jött értem tesóm, így maradtunk és így futottunk össze másodjára. Szerintetek azt hiszi, hogy lekoptattam(amúgy józan volt mikor elhívott talizni meg mondta h bejövök neki)? Nem akarom hogy ennek vége legyen, mert bejön a srác. Van esély arra, hogy ilyen korkülönbséggel komoly legyen a kapcsolatunk?


Ő 16/F (szeptemberbe 17) én pedig 13/L (pár hét múlva 14)


2011. júl. 11. 10:25
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit zavaros, ha nem értitek akkor szóljatok :D
2011. júl. 11. 10:28
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:

14 évesen részeg fiúkkal járkálsz... Gratula!


Amúgy meg ezt inkább vele beszéld meg. Ha beszélsz még vele, akkor tudni fogja, hogy nem koptattad le...

2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

áh csak részegen lassan gondolkodott : "őőő mennyi is ? 13. ha most megfektetném... akkor dutyi. áhh majd pár hét múlva."


+ mert nektek fél óra a wcn az semmi nekünk kb 4x annyinak tűnik :D

am: esélytelen max 1 komoly szex partner XD

19F

2011. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
figyelj, nem tudtam, hogy részegen jön oda nem akartam felültetni és otthagyni...
2011. júl. 11. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes a szerelem... Kérj tőle bocsánatot és majd írd le mit szólt. =)
2011. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy nem akarod lekoptatni...Egyébként meg a helyedben hisztiztem volna neki hogy részegen jön oda....Fiatal vagy,legfeljebb nem lesz semmi,van még időd nyugi...:)

Egyébként esély mindig van....Próbáld meg,ne légy félénk,beszélj vele!

2011. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!